BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Zostań współwłaścicielem innowacyjnej technologii transportu

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału 7 700 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 22 lipca 2021

ID ogłoszenia: #6067
liczba wyświetleń: 149
Ogłoszenie: Zostań współwłaścicielem innowacyjnej technologii transportu jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Technologia transportu strunowego po 40 latach prac i problemów jakie były po drodze tworzone przez władze i lobbystów, wreszcie 2 lata temu znalazła właściwe miejsce na Ziemi na jej znakomity rozwój.

Teraz od ponad 2 lat powstaje Eco Techno Park dla tej technologii, gdzie obecnie jest na ukończeniu certyfikacja 4 rodzajów transportu.

Jest to innowacyjny transport nowej generacji, który zostaje wyniesiony na 5-20 metrów nad ziemie. 100% bezpieczny, bezkolizyjny, ekologiczny, prędkość do 500 km/h, 10 razy tańszy od zwykłych drog.

Razem z tym transportem będą powstawać linearne miasta, morskie porty przeładunkowe 1-5 km od lądu, gdzie jedynym napędem pojazdów będzie energia elektryczna z własnej produkcji, a nadwyżka będzie sprzedawana. W Indiach obecnie rusza budowa 3 tras, kolejne 37 jest w przygotowaniu.

Na bazie tej technologii powstaje nowa ekonomia na Planecie oraz od przyszłego roku własna krypto waluta, oparta na wartości intelektualnej technologii oraz nowo powstających projektach. Kryptowaluty to przyszłość nowej ekonomii, dlatego warto sie zainteresować tematem.

Do końca roku można zostać współwłaścicielem tej technologi i zakupić udziały o wartości nominalnej $1, z wielkim dyskontem po 2 - 3 centy za akcje. Od roku 2019 można je sprzedać na giełdzie lub czerpać dywidendy od zysku.

Zdjęcia:

Zobacz film:

Tagi:

transport technologia transportu technologia transportowa inwestor do innowacji

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA