BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Zakład - producent pelletu szuka partnera do dokompletowania linii w prasę R.U.F. do brykietu

Informacje podstawowe:

Województwo lubelskie
Miasto Lublin
Wysokość poszukiwanego kapitału 820 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 07 kwietnia 2021

ID ogłoszenia: #5549
liczba wyświetleń: 290
Ogłoszenie: Zakład - producent pelletu szuka partnera do dokompletowania linii w prasę R.U.F. do brykietu jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.lubelskie
Opis ogłoszenia:

Nasza firma od ponad 6 lat jest producentem pelletu drzewnego opałowego. Zakład produkcyjny znajduje się na odległości 50 km od miasta Kowel oraz ok. 120 km od granicy polsko-ukraińskiej w Dorohusku.

Zakład wyposażony jest w: linię do produkcji pelletu (z trocin sosnowych, zrębków) o wydajności do 800 ton miesięcznie; produkcję zrębków (przeróbka odpadów drzewnych) o wydajności do 600 ton miesięcznie; dwie ładowarki teleskopowe J.C.B. 541-70, J.C.B. 536-60; ciężarówkę 100m3 do transportu trocin i zrębek drzewnych; halę produkcyjną o powierzchni 1800 m2; hale magazynowe o powierzchni 6000 m2; monitoring wideo całego terenu i procesów produkcyjnych; sprzęt do pakowania; produkcję europalet; transformator o mocy 630 kilowatów.
Zainwestowaliśmy w hale, doprowadzenie prądu, sprzęt produkcyjny i transport około 400 tysięcy dolarów amerykańskich (usd). Mamy też firmę-córkę zarejestrowaną w Lublinie.

W celu zwiększenia wydajności produkcyjnych oraz rozszerzenia produkcji o nowy rodzaj towaru, czyli brykiety opałowe z drewna, które są bardzo aktualne oraz istotne dla polskiego rynku w związku z planowanym zamykaniem kotłów węglowych, zapraszamy do współpracy partnerów, którzy są gotowi skompletować linię do produkcji brykietów, a także zapewnić sprzedaż produktów na rynki Polski i Europy.
Jakie inwestycje chcemy pozyskać od partnera: hakowiec (samochód ciężarowy lub ciągnik euro) z przyczepą do 24 ton z systemem multi-lift oraz komplet kontenerów w ilości 8 sztuk; sprzęt do produkcji brykietów R.U.F. o wydajności do 1 tony na godzinę. Niezbędne inwestycje w ekwiwalencie pieniężnym wynoszą ok. 160-180 tys. euro.

Wszystkie inwestycje będą ubezpieczone w europejskich towarzystwach ubezpieczeniowych, a wszystkie transakcje finansowe będą realizowane wyłącznie za pośrednictwem polskich lub europejskich banków działających na Ukrainie.

Udział każdego partnera we wspólnej produkcji, warunki zwrotu z inwestycji, podział zysków i inne ważne szczegóły zostaną omówione z inwestorem przy zawarciu umowy o utworzeniu wspólnego biznesu.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Zakład producent pelletu

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA