BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Współpraca - inwestor kapitałowy - budowa domów

Informacje podstawowe:

Województwo dolnośląskie
Miasto Wrocław
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
do negocjacji
Dodano: 05 lutego 2019
W systemie jeszcze: 51 dni

ID ogłoszenia: #1144
liczba wyświetleń: 344
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


dolnoslaskie


Opis oferty:

Z wykształcenia jestem architektem, prowadzę własną firmę specjalizującą się w koncepcjach architektonicznych( www.kaplusjeden.pl). Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakresie kompleksowego prowadzenia i nadzorowania inwestycji od przyłączy do nadzorów budowlanych, zdobyte podczas pracy w biurach projektowych. Jestem w stanie na własny koszt opracować kompletną dokumentacje budowlaną domu lub całego kompleksu, w krótkim czasie.

W ramach adekwatnego udziału w zyskach, oferuje:
-kompleksowe, całościowe nadzorowanie procesu inwestycji, organizacji budowy, nadzorowanie wykonawców, księgowość
- wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego, kosztorysu, proj. przyłączy, uzyskanie uzgodnień, dobór najkorzystniejszych rozwiązań materiałowych, zorganizowanie współpracy z branżami
-zaprojektowanie atrakcyjnej architektury wyróżniającej się spośród innych domów i rezydencji,
-przygotowanie atrakcyjnej oferty (wizualizacje, animacja, folder, strona itp.) i zorganizowanie sprzedaży
-klient wybierający naszą ofertę docelowo w ramach współpracy, w cenie otrzyma projekt wnętrz oraz ogrodu o wartość rynkowej kilku tysięcy
Chętnie podejmę się wykonania wstępnej koncepcji, oferty którą można sprawdzić , publikując ją w sieci celem sprawdzenia zainteresowania ogłoszeniem oraz mojej skuteczności w dotarciu do kupujących.

W odróżnieniu od innych domów z rynku deweloperskiego oferuje realizowanie unikalnych domów wyróżniających się na tle budownictwa z katalogu. Niskobudżetowe, indywidualne realizacje ciekawych architektonicznie domów dostosowanych do kształtu działki, stron świata itp. Docelowy klient to osoba lub rodzina poszukująca niebanalnego domu o funkcjonalnym rozkładzie funkcji w obrębię kubatury, preferująca gotowe rozwiązania. Z praktyki, wiem że projektowanie z myślą o budowie na własny zysk jest dużo bardziej przemyślane i opłacalne niż typowa współpraca.

Poszukuje wspólnika / inwestora do dłuższej współpracy w realizacji podobnych inwestycji na podstawie zysków z współpracy. Kompletny koszt indywidualnego projektu domu to około 15-20 tys. brutto plus proj. wnętrz oraz zieleni, odchodzą też koszty pośrednictwa, sprzedaży i reklamy.
Aktualnie na rynku króluje budownictwo wielorodzinne, a ceny mieszkań są zawyżone, uważam ze niedługo w cenie będą ciekawe, niewielkie rezydencje podmiejskie, wpisujące się w trend ucieczki z miasta. Oferuje dyspozycyjność oraz pełne zaangażowanie, jako że prowadzę własną działalność potrafię zorganizować firmę oraz współpracować z podwykonawcami.

Wysokość poszukiwanego kapitału od 200000 zł do 300000 zł

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/zqL3q8spkq8

Zdjęcia obiektu:

Zobacz mapę:

Tagi:

Współpraca inwestor kapitałowy budowa domów Szukam inwestora

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA