BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Telemedycyna i kryptowaluty

Informacje podstawowe:

Miasto województwo mazowieckie
Cena sprzedaży 2 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 17 grudnia 2020

ID ogłoszenia: #5016
liczba wyświetleń: 442
Ogłoszenie: Telemedycyna i kryptowaluty jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Projekt Telemedicoin to nowoczesny model biznesowy i technologiczny wykorzystujący technologie mobilne, sztuczną inteligencję oraz technologię blockchain w medycynie.

Dzięki innowacyjnej koncepcji jako pierwsi na świecie podjęliśmy próbę tokenizacji rynku telemedycznego z użyciem Telemedicoin token . Token jest emitowany przez International Accelerator Of Telemedicine Technologies – zwycięzcę Finance World Expo Zug Zummit 2019 oraz twórcę flagowego oprogramowania projektu – MediHash. MediHash to jedna z aplikacji, która będzie dystrybuowana przez Akcelerator.

Jej celem jest natychmiastowa rejestracja u lekarza, wykorzystanie sztucznej inteligencji do celów diagnostycznych oraz technologii blockchain do zabezpieczania danych. MediHash to nie jedyna planowana aplikacja Akceleratora. Akcelerator dzięki innowacyjnemu modelowi biznesowemu realizuje unikalny program Bounty, dzięki któremu w zamian za token otrzymuje prawa autorskie do programów i kodów źródłowych. Token posiada również atrakcyjne cechy dla potencjalnych inwestorów takie jak zaadaptowanie lokat i lock’upów uniemożliwiających załamanie się kursu. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem Whitepaper.

Zdjęcia:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

Telemedycyna kryptowaluty Telemedicoin blockchain

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2022 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA