BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukam wspólnika, sprzedam 80% udziałów w dobrze prosperującej firmie produkującej tekstylia horeca

Informacje podstawowe:

Miasto województwo warmińsko-mazurskie
Wysokość poszukiwanego kapitału 650 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
650 000 PLN
Dodano: 15 lipca 2021
W systemie jeszcze: 17 dni

ID ogłoszenia: #6035
liczba wyświetleń: 764
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF

Opis ogłoszenia:

Szukamy partnera biznesowego, który byłby zainteresowany odkupieniem 80% udziałów w dobrze prosperującej firmie z ponad 10-letnim stażem na rynku oraz bardzo dużym doświadczeniem. Nasza firma ma ściśle określoną grupę docelową – wyłącznie klient B2B. Bez żadnego problemu przetrwaliśmy C O V I D.

Zajmujemy się szyciem obrusów, serwetek bankietówek, zapasek, skirtingów, zasłon, pościeli, pokrowców na krzesła. Ponadto posiadamy hafciarki komputerowe, którą pozwalają wyhaftować logo klienta na każdym produkcie. Haftujemy na koszulkach, polarach, czapkach, ręcznikach, serwetkach czy obrusach jak również na odzieży roboczej.

Dzięki kompleksowemu podejściu jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby klienta w wyżej wymienionym zakresie, a raz pozyskany klient zostaje z nami na długo co daje stabilną współpracę i rosnące przychody oraz stały rozwój firmy.

Powód sprzedaży:

Właścicielami i twórcami firmy jest starsze małżeństwo (63 i 62 lata), które chce przejść już na emeryturę, ale nie w pełnym zakresie. Szukamy partnera, który chciałby zająć się dalszym rozwojem firmy poprzez przejęcie produkcji, zarządzania oraz procesów sprzedażowych mając od mniejszościowego udziałowca pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne jak również zbieranie zamówień od lokalnych klientów z terenu na którym dzisiaj zlokalizowana jest firma.

Obecne kanały / formy sprzedaży:

W chwili obecnej firma bazuje wyłącznie na gronie stałych klientów, którzy wracają z kolejnymi zamówieniami oraz wspomaga się stroną internetową i reklamami adwords w google. Nie posiadamy działu handlowego, który dzwoniłby do klientów oferując nasze usługi.

Możliwości rozwoju:

Widzimy ogromne możliwości rozwoju, ale przez swój wiek nie jesteśmy w stanie tego zrobić. W naszej ocenie firma powinna bardziej skupić się na sprzedaży bezpośredniej poprzez przedstawiciela handlowego, który powinien dzwonić i ofertować nowych klientów. Z początkiem roku domówiliśmy warunki współpracy z dużym portalem weselnym, który skupia wszystkie sale weselne w Polsce w swojej bazie, ale nie robimy tego, bo nie posiadamy takich mocy przerobowych – jesteśmy przekonani, że otrzymalibyśmy bardzo dużo zamówień, bo kompleksowe podejście jest po prostu wygodne dla właściciela sali weselnej, restauracji czy hotelu.

Wyposażenie oraz inne elementy:

W skład sprzedaży wchodzi przekazanie praw autorskich do logo, nazwy oraz strony internetowej, która została zaprojektowana i uruchomiona w sierpniu 2020 r. wraz z rebrandingiem logotypu.

Oczywiście przekażemy również pełną bazę klientów i dostawców.

Ponadto w skład wchodzi również cały park maszynowy:
- 4 japońskie hafciarki
- maszyny do szycia; overlock
- oprogramowanie
- stoły krawieckie
- stan magazynowy
- wiele innych

Forma sprzedaży:

Zakładamy przekształcenie się w Sp. z o.o., a następnie sprzedaż 80% jej udziałów.

Warunki przekazania danych finansowych dla potencjalnego kupującego:

Zawarcie umowy o zachowaniu poufności (N D A) wraz z zakazem konkurencji oraz karą umowną za jego złamanie. Uważamy, że jeśli ktoś rzeczywiście jest zainteresowany współpracą i ma czyste intencje to tego typu umowa nie będzie żadnym problemem.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/dl-Lb5TMxF0

Zdjęcia:

Tagi:

Szukam wspólnika sprzedam 80% udziałów firma produkcyjna tekstylia horeca Sprzedam biznes sprzedam udziały

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2022 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA