BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukam wspólnika / inwestora - perfumy

Informacje podstawowe:

Miasto Puerto de la Cruz, Hiszpania
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
do negocjacji
Dodano: 09 września 2021
W systemie jeszcze: 41 dni

ID ogłoszenia: #6298
liczba wyświetleń: 49
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF

Opis ogłoszenia:

Szukam zainteresowanego/ waną do otwarcia sklepu stacjonarnego z perfumami z Dubaju. Mam towar o sporej wartości, oraz ogromne doświadczenie na temat produktu. W przyszłości planowany jest również sklep online na Polskę.

Po trzech latach prowadzenia sklepu na Wyspach Kanaryjskich, nie ukrywam, że w związku z pandemią, postanowiłem przenieść sklep i działalność do Polski. Ponieważ nasz produkt jest nowy, popularny i poszukiwany przez klientów w całej Europie, a wyspy kanaryjskie są uzależnione w 100% od turystyki, muszę umieścić sklep w kraju, który od tejże turystyki nie zależy. Po 20 latach mieszkania za granicą chcę także z osobistych powodów wrócić do kraju.

Produkt który mam to oryginalne perfumy jednej z większych firm z Dubaju, firmy HARAMAIN. Firma ma koło 6 sklepów tylko w całej Unii, w Polsce nie ma ani jednego. Produkt jest wyjątkowy, cieszący się ogromnym zainteresowaniem. Jest to produkt ekskluzywny ale cenowo porównywalny z cenami perfum europejskich. Posiadam towar o sporej wartości rynkowej, jak również sporą wiedzę i doświadczenie oraz kontakty z dostawcą z Wielkiej Brytanii.

Planowane jest więc założenie sklepu stancjonarnego w Sopocie, jak również w przyszłości sklepu online, który z racji swoich doświadczeń potrafię zbudować i prowadzić sam.

Ponadto zamierzam także szukać chętnych odbiorców prowadzących drogerie lub sklepy z ekskluzywnym produktem, jeśli będą zainteresowani sprzedażą detaliczną w ich sklepach.

Z racji jednak tego, że covid nadwerężył znacznie budżet, a w polsce nie mam co liczyć na pożyczkę z banku (nie mam w Polsce zdolności kredytowej, ponieważ od 20 lat w kraju nie mieszkam), szukam kogoś kto będzie zainteresowany współpracą. Szczegóły możemy umawiać telefonicznie lub mailowo. Zapraszam. Inwestycja nie jest duża, ale moje środki, dosyć uszczuplone, raczej nie wystarczą.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/2H_8WbVPRxM

Zdjęcia:

Tagi:

Szukam wspólnika Szukam inwestora perfumy sklep stacjonarny z perfumami sklep stacjonarny

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA