BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukam inwestora. Projekt IT: agregacja danych, automatyzacja sprzedaży, analityka (Big Data)

Informacje podstawowe:

Miasto województwo małopolskie
Wysokość poszukiwanego kapitału 300 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
300 000 PLN
Dodano: 03 grudnia 2019
W systemie jeszcze: 11 dni

ID ogłoszenia: #3240
liczba wyświetleń: 237
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDFOpis oferty:

Jesteśmy zespołem specjalistów z branży IT (sprzedaż projektowa, konsulting biznesowy, usługi doradcze i sprzedażowe, projektowanie aplikacji, marketing B2B).

Obecnie rozwijamy nowy własny projekt - autorską aplikację Cloud SaaS – system do agregacji i konfiguracji rozwiązań projektowych IT (serwery, macierze, wi-fi, backup) z funkcją automatyzacji sprzedaży (Lead Generation) oraz zaawansowaną analityką danych (Big Data).

Projekt w swojej innowacyjności rozwiązuje problemy związane z rozproszonymi i nieaktualnymi danymi, potrzebą regularnego budowania sprzedaży przez firmy IT oraz brakiem dokładnej analityki danej, która pokazuje trendy i przewiduje przyszłe potrzeby w zakresie informatyzacji firm (wirtualizacja, chmura, usługi, sztuczna inteligencja).
Produkt obecnie jest działającym prototypem, dostępnym do testów on-line.

Na cel projektu przeprowadziliśmy własne badania mające na celu zweryfikować technologię i funkcje rozwiązania w ponad 100 firmach w Polsce. Badanie potwierdziło chęć korzystania i płacenia za dostęp do platformy.

Projekt był weryfikowany zarówno w obszarach technicznych jak i biznesowych przez fundusze inwestycyjne, specjalistów z branży czy firmy konsultingowe.

Model biznesowy zakłada wejście na rynek Polski (2018) oraz ekspansję na rynki zagraniczne (UE w pierwszej kolejności). Przewaga konkurencyjna oparta będzie na własnych algorytmach importu i aktualizacji danych, analizy statystycznej oraz sztucznej inteligencji.

Szukamy inwestorów (firm, osób fizycznych) zainteresowanych branżami takimi jak: technologie i innowacje IT, doradztwo, analityka danych, automatyka, marketing czy elektronika. Poza inwestycją kapitałową (finansowanie dalszych prac programistycznych, budowy baz, przygotowania wersji beta i pierwszej sprzedaży) szukamy także wsparcia merytorycznego, doradczego, technicznego (zasoby informatyczne) oraz kontaktów na rynku polskim i zagranicznych (UE).

Forma inwestycji w spółce: do ustalenia indywidualnie. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Twórca projektu:
Grzegorz Wilk – lider i pomysłodawca projektu, odpowiedzialny za koncepcję, sprzedaż i budowę biznesu. Współpracuje na co dzień z największymi firmami IT.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/LqKhnDzSF-8

Zdjęcia obiektu:

Zobacz mapę:

Tagi:

Szukam inwestora Projekt IT agregacja danych automatyzacja sprzedaży analityka Big Data Cloud SaaS

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2020 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA