BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szukam inwestora do dobrze działającego showroomu aby otworzyć filie w innych miastach

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Strona internetowa https://forumdesignu.pl/
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2009
Profil działalności design, handel, promocja designu, wydarzenia, sklep
Forma prawna Spółka z o.o.
Liczba udziałowców 1
Elementy przewagi nad konkurencją jest to jedyny taki projekt w Polsce, współpracujemy z Wydziałem Kultury, promujemy młodych polskich projektantów, showroom przynosi co miesięczne zyski, rozwijamy sklep internetowy, ma zastrzeżony logotyp i identyfikację całą. Jest rozpoznawalną marką na rynku polskim. Ma ogromną bazę danych oraz zasięgi na social mediach.
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
Procent udziałów np. lokal
Czy jest bussinessplan? Tak
Możliwość udziału niepieniężnego Tak
do negocjacji
Dodano: 05 września 2022
W systemie jeszcze: 3 dni

ID ogłoszenia: #7960
liczba wyświetleń: 67
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF

Opis ogłoszenia:

FORUM DESIGNU - To nowatorska propozycja dla niezależnych Twórców i Designerów, którzy chcą sprzedawać i promować swoje produkty na żywo – bez prowizji sklepu, w najmodniejszym miejscu na mapie Krakowa. Forum Designu to największy showroom w Polsce - ponad 750m2.

Mamy franczyzę w Warszawie oraz własny showroom w Krakowie od 12 lat i otwieramy kolejny w Katowicach - szukam inwestora który będzie chciał wspomóc otwarcie w innych miastach lub franczyzobiorcę lub inwestora w Kraków/Katowice ewentualnie.

To pierwsze zrealizowane w Polsce przedsięwzięcie łączące w sobie trzy podstawowe zadania: promocję projektantów, stałą ekspozycję [showroom], sprzedaż. To nie tylko zwykły salon wystawienniczy, ale także wydarzenia promujące polski design. Miejsce kreatywne, w którym ciągle coś się dzieje. Zależy nam na promocji polskich twórców. Gromadząc wielu projektantów w jednym miejscu zyskujemy wiele grup klientów. Zdaliśmy sobie sprawę, że był potrzebny salon, gdzie projektanci mogą zaprezentować swoje projekty, a klienci ,,dotknąć” rzeczy, które widzieli np. w Internecie. Nie każdy może pozwolić sobie na własną galerię, a u nas projektanci traktują tą przestrzeń jako swój własny salon pokazowy/showroom. Do współpracy zapraszamy tylko starannie wyselekcjonowane marki - stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, gdzie można znaleźć nowe formy mebli, unikatowe dodatki do wnętrz, eko design, szereg inspiracji i strefę architekta. Nasz pomysł jest projektem non profit. Wszystkie koszty związane z czynszem, pracownikami oraz utrzymaniem showroomu pokrywane są wspólnie. Zależy nam na promocji innowacyjnego Designu w Polsce, ponieważ wierzymy, że warto inwestować w polski kapitał oraz potencjał sklepów, w zastępstwie znaków towarowych i masowych marek. Razem tworzymy ,,miasto w mieście" kreatywne miejsce dla ludzi z pasją i centrum eventowe. Nasz główny cel to wykorzystanie potencjału miejsca i promocja Designu w Krakowie, który tego potrzebował.

Forum Designu to projekt który konsoliduje różne podmioty związane z designem. Na podstawie świetnie działającej platformy Forum Mody stworzyliśmy podobne miejsce ze sztuką użytkową. Zapraszamy na facebooka, stronę i sklep internetowy Forum Designu – forumdesignu . pl, by się zapoznać z miejscem i naszymi ostatnimi akcjami (np. bardzo udane urodziny, comiesięczne wernisaże i spotkania architektów - ostatnie z Tomaszem Rygalikiem, targi designu, warsztaty i konferencje, pokazy mody oraz inne eventy).

Od 01.11.17 dzięki Muzeum Narodowemu, siedzibą Forum Designu stał się budynek dawnego hotelu Cracovia. Ponieważ w tym miejscu powstaje Muzeum Designu i Architektury – nie wyobrażaliśmy sobie lepszej lokalizacji dla showroomu z designem. Zwłaszcza pod patronatem Muzeum Narodowego i Miasta Kraków. Inspirujące i pełne oddechu miejsce do wszelkich prac twórczych, przestrzeń przyjazną dla artystów oraz pasjonatów zainteresowanych kulturą, designem i architekturą. Tu twórczość spotyka się z biznesem i nauką.

Chcemy, aby to miejsce wyznaczało nowe kierunki w kulturze, designie i rozrywce, już stało się swoistą wizytówką kulturalnego Krakowa. Inicjatywa powołania do życia Hotelu Cracovia przez Muzeum Narodowe i stworzenia Muzeum Designu i Architektury, w której uczestniczy Forum Designu, stała się otwartą areną działań społecznych i artystycznych, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą realizować ciekawe i twórcze projekty i rozwijać swoją działalność. Zarówno ciekawych twórców, ludzi wolnych zwodów jaki i osoby, które szukają nowych doświadczeń artystycznych i zawodowych, które docenią twórczy tygiel, w którym łączą się rozwiązania biznesowe z twórczością. Uwalniając miejską strefę zbiorowej kreatywności, zwiększamy radość z działania i wspólnego efektywnego funkcjonowania małych jednostek z dużymi podmiotami.

Miejsce jest pomostem łączącym tradycyjny showroom z koncepcją bezpośredniego obcowania z twórcą oraz ideą Designu. Aktualne Marki i podmioty biorące już udział w projekcie mogą Państwo znaleźć na naszym funpagu

Zdjęcia:

Tagi:

design wyposażenie wnętrz Szukam inwestora Forum Designu

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2022 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA