BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Szaukam inwestora strategicznego dla firmy pożyczkowej z ugruntowaną pozycja rynkową w związku z dynamicznym rozwojem

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2014
Profil działalności Kredyty konsumenckie - pożyczki gotówkowe
Forma prawna Spółka z o.o.
Liczba udziałowców 2
Powód sprzedaży Poszukiwanie Inwestora strategicznego w celu dokapitalizowania działań inwestycyjnych związanych z kolejną fazą rozwoju Firmy.
Elementy przewagi nad konkurencją Doświadczenie, ugruntowana pozycja rynkowa, doskonały serwis internetowy, zoptymalizowany stan zatrudnienia, dobrana do potrzeb rynku polskiego strategia rozwoju. Spółka po wykonaniu działań inwestycyjnych, dla których poszukuje partnera, wejdzie w fazę dojrzałości, czyli wysokiej efektywności/rentowności prowadzonej działalności.
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
Nieruchomość na własność nie
Procent udziałów Damian Simiński
Czy jest bussinessplan? Tak
Możliwość udziału niepieniężnego Nie
do negocjacji
Dodano: 15 października 2020
W systemie jeszcze: 9 dni
Oferta ważna do: 14 listopada 2020

ID ogłoszenia: #4728
liczba wyświetleń: 28
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDFOpis oferty:

Spółka sektora pożyczkowego, z ugruntowaną pozycją rynkową, poszukuje Inwestora strategicznego w celu dokapitalizowania działań inwestycyjnych związanych z kolejną fazą jej rozwoju.

Spółka jest podmiotem prawa handlowego, udzielającym kredytów konsumenckich na podstawie przepisów ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim, ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Spółka udziela klientom pożyczek na podstawie umów pożyczek gotówkowych (kredytu konsumenckiego), które zawierane są na odległość, na podstawie wniosku o udzielenie pożyczki, złożonego przez klienta za pośrednictwem konta w serwisie Spółki na stronie internetowej.

Obecnie firma opiera się na dwóch serwisach internetowych dzięki którym udziela 30 dniowych pożyczek klientom indywidualnym, w celach nie związanych z działalności gospodarczą.

Aktualny miesięczny poziom sprzedaży wynosi od 4 do 5 milionów złotych, według wartość pożyczonego kapitału (około 2 tysięcy pożyczek miesięcznie).
Kolejnym krokiem powinno być zbudowanie jednego lub dwóch kolejnych serwisów, co powinno pozwolić na podniesienie dotychczasowej sprzedaży do poziomu 7-8 milionów miesięcznie.

Osoby/Firmy zainteresowane inwestycją mogą uzyskać szerszych informacji pod nr tel. [Dane kontaktowe dostępne po zalogowaniu na prawej kolumnie], bądź mailem pod adresem [Dane kontaktowe dostępne po zalogowaniu na prawej kolumnie]

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/OQMZwNd3ThU

Zdjęcia obiektu:

Tagi:

Usługi finansowe firma pożyczkowa inwestor

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2020 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA