BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Stacja paliw z potencjałem inwestycyjnym przy DK 9 k. Kolbuszowej

Informacje podstawowe:

Województwo podkarpackie
Cena sprzedaży 2 300 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Nieruchomość na własność tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 25 marca 2019

ID ogłoszenia: #1644
liczba wyświetleń: 370
Ogłoszenie: Stacja paliw z potencjałem inwestycyjnym przy DK 9 k. Kolbuszowej jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.podkarpackie


Opis ogłoszenia:

Stacja paliw wraz z gruntem o powierzchni 74 ar na sprzedaż przy trasie DK 9 Kolbuszowa - Rzeszów

Jeśli chcesz zainwestować swój kapitał w nieruchomość z wielkim potencjałem, która przyniesie Ci wymierne zyski, to ten obiekt na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana przy drodze krajowej nr 9 w Kupnie, oddalona 7 km od Kolbuszowej w woj. podkarpackim. W skład nieruchomości wchodzi budynek i urządzenia stacji paliw wraz ze sklepem z zapleczem biurowo-magazynowym oraz restauracją z zapleczem. Całość położona na działkach o łącznej powierzchni 74 arów. Dodatkowo na działkach znajdują się: altana grillowa, 2 zbiorniki podziemne, każdy o pojemności 30 tyś litrów, 4 dystrybutory z zadaszeniem na konstrukcji stalowej oraz brukowane podjazdy i parking samochodowy. W głównym budynku stacji znajduje się przestrzeń handlowa wraz z zapleczem magazynowo-biurowym, wyposażona w typowe dla stacji paliw regały, stojaki oraz szafy chłodnicze. Część gastronomiczną tworzy zaplecze kuchenne, wyposażone w sprzęty niezbędne do tej działalności, stanowiska obsługi klientów, kącik kawowy, a także salę konsumpcyjną dla 20 gości. Sklep posiada koncesję na sprzedaż napojów alkoholowych.
W budynku znajdują się łazienki i toalety dla podróżnych i gości. Całość posiada monitoring w kluczowych punktach oraz instalację alarmową. Do budynku podprowadzono media: wodociąg, prąd. Kanalizacja typu szambo. Brak sieci gazowej. Budynek ogrzewany olejem opałowym.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest położenie przy DK 9, będącej częścią trasy międzynarodowej E371 generującej ruch samochodowy na poziomie 10 tyś. pojazdów na dobę. Trasa ta jest jedną z najbardziej uczęszczanych w tej części Polski. Lokalny rynek również wart jest zainteresowania ze względu na liczbę mieszkańców (20 tyś.), a także sukcesywnie postępujący coroczny wzrost użytkowników pojazdów. Mając na uwadze możliwości rozbudowy o kolejne budynki: stacji LPG (wydane pozwolenie na budowę), myjni samochodowej, marketu czy powierzchni magazynowych (koncepcje architektoniczne), a także zaadaptowanie poddasza budynku na motel z 6 pokojami, całość w przyszłości może tworzyć mulifunkcjonalny kompleks obsługi podróżnych generujący duże zyski przyszłym inwestorom.

Cena ofertowa nieruchomości to 2 300 000 zł netto.

Oferta godna polecenia dla wszystkich, którzy myślą o inwestycji w obiekt z dużymi możliwościami rozwoju i zysków. Jeśli i Ty dostrzegasz potencjał drzemiący w tym miejscu, skontaktuj się ze mną.

Oferujemy profesjonalne doradztwo kredytowe na zakup nieruchomości.

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze nieruchomości.

Współpraca posprzedażowa

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Stacja paliw obrót paliwami ciekłymi sprzedam firmę

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA