BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedaż przedsiębiorstwa - ATTIS Sp. z o.o.

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Ulica Górczewska 89
Cena sprzedaży do negocjacji
Strona internetowa http://www.attis.com.pl
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
do negocjacji
Dodano: 25 marca 2019
W systemie jeszcze: 15 dni

ID ogłoszenia: #1637
liczba wyświetleń: 346
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


mazowieckie


Opis oferty:

Sprzedaż Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa prowadzone w oparciu o przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, na zasadach określonych Regulaminie postępowania na sprzedaż Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa w trybie przetargu pisemnego.

Organizatorem postępowania przetargowego jest Centrum Leczniczo- Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i adresem w Warszawie (01-401) przy ulicy Górczewskiej 89, KRS 0000476231, NIP: 5272699583, REGON: 016441803; tel. 22 321 14 00; fax. 22 321 14 06, www.attis.com.pl

Przetarg organizowany przez Organizatora ma charakter przetargu pisemnego nieograniczonego.

Przedmiotem przetargu jest sprzedaż apteki ogólnodostępnej, to jest Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa (dalej również jako ,,ZCP") w rozumieniu art. 551 Kodeksu Cywilnego należącej do Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjnego i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, szczegółowo opisanego w załączniku nr 1 Regulaminu postępowania na sprzedaż Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa w trybie przetargu pisemnego.

W celu dalszego prowadzenia apteki ogólnodostępnej przez nabywcę Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa w pomieszczeniach Centrum ATTIS przy ul. Górczewskiej 89 w Warszawie, przewiduje się zawarcie umowy najmu lokalu, jako umowy akcesoryjnej względem umowy sprzedaży Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa.

Centrum ATTIS odda nabywcy Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa do korzystania w drodze umowy najmu lokal o powierzchni 97,93 m2.

Nabywca Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa złoży oświadczenie o przejęciu minimum jednego pracownika Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa w myśl przepisu art. 231 Kodeksu Pracy.

Zdjęcia obiektu:

Zobacz mapę:

Tagi:

Sprzedaż przedsiębiorstwa ATTIS Sp. z o.o. przetarg

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA