BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedaż nieruchomości po produkcji i przetwórni pieczarek

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Ulica Bachorza 3b
Cena sprzedaży 2 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Profil działalności branża rolno-spożywcza produkcja pieczarek
Forma prawna Spółka jawna
Liczba udziałowców 3
Powód sprzedaży zbędny oddział
Nieruchomość na własność tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 18 maja 2022
Oferta ważna do: 12 maja 2023

ID ogłoszenia: #7484
liczba wyświetleń: 417
Ogłoszenie: Sprzedaż nieruchomości po produkcji i przetwórni pieczarek jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.mazowieckie
Opis ogłoszenia:

Bachorza, gmina Sokołów Podlaski, powiat sokołowski, mazowieckie
Sprzedaż nieruchomości po produkcji i przetwórni pieczarek
Działki nr: 204 (7029m2), 205 (76110m2) i 196/5 (174m2)
Cena: 2 500 000 zł,
kontakt: Krzysztof Czarnecki, tel. [Dane kontaktowe dostępne po zalogowaniu na prawej kolumnie]

Obejrzyj film z drona:
https://youtu.be/yndKzv1sdz8

Do sprzedaży nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 8,3313 ha zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym o powierzchni 1335m2 oraz budynkiem produkcyjno-biurowym o powierzchni 792m2. Ponadto jest do modernizacji zabytkowa stajnia oraz dwie piwnice.
Została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku produkcyjno-magazynowego z częścią socjalno-biurową wraz z niezbędnymi urządzeniami infrastruktury technicznej.

Media: wodociąg w drodze, studnia głębinowa na działce, gaz w drodze, kanalizacja: szambo (5 zbiorników po 10m3), prąd, siła (70 kW), transformator na działce, przez działkę przebiega linia średniego napięcia, poza terenem zabudowanym przebiega ropociąg. Ogrzewanie: kotłownia na ekogroszek. Dwie hydrofornie. Obiekt monitorowany zewnątrz jak i wewnątrz.
Hala ogrzewana nagrzewnicą wodną. Plac wokół hal utwardzony betonowy. Dojazd drogą szutrową utwardzoną. Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej DK 62.

Budynek produkcyjno-magazynowy składa się z hali o wymiarach: długość - 17,78m, szerokość - 11,26m, chłodni I: długość - 6,80m, szerokość - 5,40m, drugiej hali: długość - 23,66m, szerokość - 11,26m, chłodni II: długość - 10,80m, szerokość - 5,20m. W hali znajduje się też hydrofornia. Wysokość hali: 4,20m.

Budynek produkcyjno-biurowy składa się z dwóch powierzchni mieszkalnych, w jednym mieszkaniu są trzy pokoje i łazienka, w drugim pokój, łazienka i kuchnia. Znajduje się też pomieszczenie socjalne dla pracowników: stołówka, kuchnia i pralka, dwa oddzielne WC, pomieszczenie z kabiną prysznicową, jedna szatnia męska i jedna szatnia damska. Znajdują się też pomieszczenia biurowe: sekretariat i gabinet szefa. W budynku tym zlokalizowana jest także hydrofornia i kotłownia.
W budynku po lewej stronie korytarza znajduje się pięć komór a po prawej cztery - ich przeznaczeniem była hodowla pieczarki. Zakład prowadził hodowlę oraz produkcję i obróbkę pieczarek.

Przeznaczenie nieruchomości: każda produkcja rolno-spożywcza, hodowla i przetwórstwo pieczarek, boczniaka, borówki amerykańskiej lub innego przeznaczenia spożywczego.
Można wykorzystać też pod hurtownię (możliwość wyburzenia ścianek wewnętrznych działowych na hali produkcyjno-magazynowej.
Z uwagi na możliwość wybudowania dodatkowej hali nieruchomość ma bardzo duży potencjał inwestycyjny.
Położenie: Bachorza, gmina Sokołów Podlaski, powiat sokołowski, województwo mazowieckie. Do Sokołowa Podlaskiego jest 3 km, do Siedlec: 33 km, do Warszawy: 108 km. Obok nieruchomości zlokalizowany jest Real S.A. Zakład Produkcji Koncentratów w Bachorzy.

Warunki zabudowy:
I. Rodzaj zabudowy: obsługa produkcji w gospodarstwach rolnych.
II. Funkcja zabudowy: produkcyjno-magazynowa.
1. Powierzchnia nowej zabudowy w stosunku do powierzchni terenu inwestycji: nie większa niż 20%.
2. Powierzchnia terenu biologicznie czynnego w stosunku do powierzchni terenu inwestycji: nie mniejsza niż 25%.
3. Forma architektoniczna i gabaryty zabudowy:
- szerokość elewacji frontowej: 68,5m z tolerancją do 20%;
- wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, jej gzymsu lub attyki, mierzona od średniego poziomu terenu przed głównym wejściem: od 8m do 10m;
- kierunek głównej kalenicy dachu w stosunku do frontu działki: nie określa się z uwagi na układ i kąt nachylenia połaci dachowych.

Wystawimy fakturę VAT (podana cena jest ceną brutto).

Nie pobieram wynagrodzenia/prowizji od strony kupującej!

Zdjęcia:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

nieruchomosci sprzedaż nieruchomości produkcja przetwórnia pieczarek

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA