BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedamy Klub fitness dla Kobiet

Informacje podstawowe:

Województwo lubelskie
Miasto Lublin
Cena sprzedaży 176 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Profil działalności Klub fitness
Cena do negocjacji tak
176 000 PLN
Dodano: 19 listopada 2020
W systemie jeszcze: 53 dni

ID ogłoszenia: #4894
liczba wyświetleń: 16
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


lubelskie


Opis oferty:

Sprzedamy klub fitness dla kobiet w Lublinie w formie Spółki z o.o., z kompletnym wyposażeniem i rozpoznawalna marką. Klub istnieje na rynku od 11 lat i cieszy się bardzo dobrą opinią. W skład wchodzą: siłownia, duża sala fitness, recepcja z kącikiem na kawę, 2 szatnie z prysznicami i toaletami, kącik malucha, nowy system nagłośnieniowy, mały gabinet fizjoterapii.

Klub jest znakomicie zlokalizowany w cenionej dzielnicy miasta, niecałe 2 km od ścisłego centrum, zajmuje około 300 m.kw. Klientki mają zagwarantowany parking dla samochodów oraz znakomity dojazd autobusami i trolejbusami.

W obecnej sytuacji Panie uczęszczają na zajęcia dzięki temu, że zespół trenerski ma wysokie kwalifikacje i charyzmę, potrafi zbudować przyjazny klimat i zmotywować do ćwiczeń. Poza zajęciami grupowymi jest również trening personalny oraz masaż leczniczy wykonywany przez kwalifikowanego fizjoterapeutę. Obok klubu można prowadzić zajęcia outdoor. Mamy kilka pomysłów rozwoju klubu, które dają możliwość czerpania stałych, dodatkowych przychodów, co w trudnej sytuacji rynkowej jest pożądane.

Pracujemy na systemie efitness, posiadamy podpisane umowy z partnerami: Benefit, OKsystem, FitProfit. Czynsz najmu jest atrakcyjny, w miesiącach maj –sierpień jest bardzo niski. Dodatkowo, w dobie pandemii udało nam się wynegocjować bardzo dużą zniżkę.

Osobom zainteresowanym i zdecydowanym na zakup klubu przekażemy szczegółowe informacje, udostępnimy potrzebne dokumenty finansowe, odpowiemy na pytania. Zależy nam na sprawnej sprzedaży, ponieważ nastąpiła nagła zmiana planów zawodowych wspólniczek, która wymaga reorganizacji życia.

Zapraszamy do kontaktu.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/y0SMHt74yqc

Zdjęcia obiektu:

Zobacz mapę:

Tagi:

klub fitness Sprzedam Klub Fitness Klub fitness dla Kobiet

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2020 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA