BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedamy 75% udziałow w spółkach z branzy biotechnol.-medycznej (badania genetyczne)

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Cena sprzedaży 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Forma prawna Sp. z o. o. sp. k.
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 27 lipca 2021

ID ogłoszenia: #6093
liczba wyświetleń: 150
Ogłoszenie: Sprzedamy 75% udziałow w spółkach z branzy biotechnol.-medycznej (badania genetyczne) jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.mazowieckie
Opis ogłoszenia:

Celem zapewnienia dalszego, bardziej dynamicznego rozwoju komercyjnego Spółki/spółek powiązanych, wykorzystującego stworzony potencjał dochodowy, przyjmiemy aktywnego wspólnika - członka zarządu zarządu dwuosobowego.

Przedmiot działalności spółki/spółek (sp. z o. o. i sp. z o. o. sp. k.) obejmuje obszar z pogranicza biotechnologii i medycyny.

Przedmiotem oferty jest nabycie pakietu 75% udziałów spółki z o. o. za kwotę 500.000 zł
i
- darmowe objęcie 75% wkładu komandytowego w spółce komandytowej, posiadającej status podmiotu leczniczego (vat zw.), dla której spółka z o. o. pełni funkcję komplementariusza (zarządcy).

Obecny przychód netto Spółki za rok 2020 wynosi >1 mln zł przy rentowności netto >25%.

Oprócz jednej umowy leasingowej na nowy (06.2020) samochód dostawczy, Spółka jest wolna od jakichkolwiek kredytów i zobowiązań, posiada od samego początku dodatnie saldo na rachunku/rachunkach bieżącym w banku i wypracowała sobie solidną wiarygodność bankową.

Spółka jest w rękach i zarządzana rodzinnie i nie posiada (nie posiadała nigdy) pracowników.

Dniem przejęcia spraw Spółki byłby 01.01.2021, z bilansem i udzieleniem absolutorium dotychczasowym władzom Spółki na 31.12.2020.

Spółka działa jako pośrednik w dostarczaniu usług w zakresie medycznych badań genetycznych a także jest importerem i dystrybutorem sprzętu etc. do wykonywania testów rt pcr. Oba rodzaje działalności cechuje wysoka dochodowość, co wynika z nieprzeciętnej marży handlowej cechującej branżę.

Przedsięwzięcie w zakresie badań genetycznych jest wybitnie skalowalne. Oba rodzaje działalności spółki (import dla potrzeb badań wirusologicznych - badania genetyczne) oparte są o umowy i relacje biznesowe z pierwszorzędnymi i sprawdzonymi w działaniu spółki partnerami branżowymi.

Od wspólnika oczekujemy zarówno przygotowania merytorycznego w przedmiocie działalności spółki, jak i doświadczenia i obycia biznesowego potrzebnego do zarządzania spółką/spółkami tego typu.

Koncepcja dalszej kapitalizacji spółki celem pełnego wprowadzenia w życie planowanych działań promocyjno- marketingowych została już opracowana i uzgodniona z podmiotami odpowiednimi dla jej realizacji.

Nadmieniamy na koniec, że w przypadku znalezienia odpowiedniego partnera/wspólnika istnieje potrzeba przeniesienia siedziby spółek (sp. z o. o. oraz sp. z o. o. sp. k.) do jego miejsca siedziby vel zamieszkania, gdyż obecne biuro Spółki będzie całkowicie wykorzystywane dla innych potrzeb.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/zz_3tCcrk7o

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

spółka na sprzedaż udziały w spółce Biotechnologia medycyna medyczne badania genetyczne testy rt pcr badania genetyczne

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA