Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam zakład przetwórstwa mięsnego - Bydgoszcz

Informacje podstawowe:

Cena sprzedaży 12 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Nieruchomość na własność tak

Opis oferty:

Do sprzedania kompletny działający zakład przetwórstwa mięsnego położony w województwie kujawsko-pomorskim

Zakład położony jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 23 976 m2 w tym: obiekty budowlane (8 566 m2), drogi i place utwardzone (5 265 m2), tereny zielone, nieutwardzone (10 136 m2).

W skład obiektów budowlanych wchodzą m.in.: magazyn żywca, ubojnia, kompleks produkcyjny, budynki pomocnicze (S.U.W., kotłownia, oczyszczalnia, reaktory, warsztaty), budynki biurowe, sklep firmowy.

Wydajność ubojni około 45 szt./h (żywca wieprzowego). Moc produkcyjna około 40 ton na dobę produktów gotowych.

Zakład zasilany w energię elektryczną z linii 15 kV (dwie własne stacje transformatorowe). Zasilanie w wodę z własnego ujęcia i S.U.W. o wydajności do 400 m3 na dobę.

Para na potrzeby technologii i ogrzewania produkowana przez własną kotłownię opartą o dwa kotły parowe TURBOMAT RN-HD firmy VIESMANN, o mocy 1570 kW każdy.

Zakład posiada sieć wodociągową, wody ciepłej i zimnej oraz instalację centralnego mycia, sieć kanalizacji technologicznej i socjalno-bytowej sprowadzonej do własnej, mechaniczno-chemiczno-biologicznej oczyszczalni ścieków o wydajności do 250 m3 na dobę.

Zdjęcia obiektu:

Zobacz mapę:

Tagi:

zakład mięsny zakład przetwórstwa mięsnego zakład produkcyjny magazyn żywca ubojnia kompleks produkcyjny budynki pomocnicze budynki biurowe sklep firmowy własne ujęcie wody własne stacje transformatorowe oczyszczalnia ścieków

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2019 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA