Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam zakład obróbki metali - Detal SP. Z.O.O.

Informacje podstawowe:

Województwo małopolskie
Miasto Kraków
Ulica Golikówka 10
Cena sprzedaży 2 900 000 PLN
Strona internetowa https://dobosz.com.pl/
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
Rok rozpoczęcia działalności 1982
Firma jest zyskowna? tak
Nieruchomość na własność tak

Opis oferty:

Prezentujemy na sprzedaż działający od 1982 roku zakład obróbki metali o nazwie „Detal SP. Z.O.O.” zlokalizowany przy ul. Golikówka 10 w Krakowie.

Przedmiotem sprzedaży jest:
- przedsiębiorstwo wraz z "know how"
- grunt o powierzchni 16,28ar
- hala produkcyjna wyposażona w maszyny (dokładny spis urządzeń dostępny na życzenie)
- budynek usługowo-mieszkalny (spis pomieszczeń dostępny na życzenie)
- zadaszona wiata
- powierzchnia użytkowa zabudowań 706 m^2

Zakład:
Przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksowym wykonawstwem wyposażenia i aranżacji wnętrz, wyposażeniem sklepów, biur, zakładów zarówno w kraju jak i za granicą. Zakład stosuje w projektach metale kolorowe, stale nierdzewne, kwasoodporne oraz inne materiały. W stałej sprzedaży firma oferuje między innymi: blachy, rury, pręty, siatki, nity, śruby.

Budynek usługowo-mieszkalny:
Jest to budynek niski (do 12m), parterowy z poddaszem użytkowym. Technika budowy tradycyjna, ściany wykonane z pustaków, ocieplone, otynkowane. Dach o konstrukcji drewnianej pokrytej blachą. Na podłodze położone płytki ceramiczne bądź panele ( w biurze). Wiata pokryta blachą, wykonana jako rama stalowa zakotwiczona w części murowanej. Bramy wjazdowe do wiaty roletowe. Stan techniczny budynku jest dobry, pięć lat temu po modernizacji otrzymał on świadectwo energetyczne. Ogrzewanie budynków centralne- kocioł węglowy. Dla bezpieczeństwa na terenie posesji zainstalowany jest monitoring, budynek posiada również system alarmowy.

Hala produkcyjna:
Budynek parterowy. Konstrukcja z pustaków, ocieplona, otynkowana. Dach płaski, pokryty papą, skonstruowany jako stropodach wentylowany. Podłogi betonowe bądź płytki ceramiczne. W każdym pomieszczeniu znajduję się okno pozwalające na swobodny dopływ światła dziennego, dodatkowe zamontowane lampy na ścianach i sufitach. Bramy wjazdowe roletowe.

Działka:
Działka o numerze 2/15 (Obręb 20. Podgórze) o powierzchni 1628m2 zlokalizowana jest przy ul. Golikówka 10 (w pobliżu skrzyżowania Lipska-Surzyckiego). Okolica nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a więc przeznaczenie nieruchomości określa studium wg, którego działka leży na obszarze WM – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej). Teren jest ogrodzony z bramą wjazdową z drogi utwardzonej asfaltowej. Na działce znajdują się następujące media: sieć energetyczna, kanalizacja sanitarna, deszczowa, wodociągowa oraz internet.

Lokalizacja:
Nieruchomość położona w województwie małopolskim w Krakowie w dzielnicy Podgórze, przy ulicy Golikówka 10. W dzielnicy Podgórze znajdziemy zarówno domy jednorodzinne jak i wiele nieruchomości przemysłowych. Odległość do centrum Krakowa wynosi około 6,3 km. W najbliższej okolicy znajdziemy sklepy spożywcze, 9 placówek edukacyjnych, bank czy aptekę.

Komunikacja:
Przez dzielnicę przechodzi droga krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776 pozwala to na łatwy kontakt z pozostałymi częściami miasta. Najbliższy przystanek Surzyckiego znajduję się przy ulicy Mały Płaszów. Z tego przystanku odjeżdżają linie: 123, 125, 128, 158, 221, 264, 605. Równie blisko znajduje się pętla autobusowo-tramwajowa Mały Płaszów skąd dodatkowo odjeżdżają tramwaje 11, 78.

Cena: 2 900 000 zł ( do negocjacji)
Oferta na wyłączność.
Kupujący nie jest obciążony kosztami pośrednictwa, są one pokrywane przez właściciela przedsiębiorstwa.
Zachęcamy do kontaktu i umawiania się na oględziny.
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Zdjęcia obiektu:

Zobacz mapę:

Tagi:

zakład obróbki metali Hala produkcyjna działka Na sprzedaż sprzedam firmę obróbka metali maszyny do obróbki stali Detal SP. Z.O.O.

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2019 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA