BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam Tartak z pełną załogą oraz kontraktami

Informacje podstawowe:

Miasto Tuczno
Ulica Wolności 22
Cena sprzedaży 10 000 000 PLN
Strona internetowa http://tartak-tuczno.com
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
Rok rozpoczęcia działalności 1990
Profil działalności Tartak
Forma prawna Spółka
Cena do negocjacji tak
10 000 000 PLN
Dodano: 12 października 2021
W systemie jeszcze: 51 dni

ID ogłoszenia: #6445
liczba wyświetleń: 29
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


zachodniopomorskie
Opis ogłoszenia:

Szanowni Oferenci!

Posiadamy na sprzedaż tartak w Tucznie. Tartak ma wieloletnią tradycję oraz międzynarodowe kontrakty w zakresie sprzedaży towarów.

Nasz tartak zajmuje się głównie produkcją europalet oraz palet przemysłowych i jednorazowych, w tym wyrobów zgodnych z normą fitosanitarną ISPM-15. Posiadamy certyfikaty EPAL, UIC oraz IPPC, niezbędne do tego typu produkcji.

Obecnie posiadamy zatrudnionych około 50 osób, lecz z potencjałem na zatrudnienie nawet 150. Dzienna ilość wyprodukowanych palet to od ok. 1200 do 1500 sztuk, z potencjałem na produkcję 3.000.

Pragniemy poinformować, iż spółka jest obecnie na etapie kończenia postępowania sanacyjnego. Obroty spółki wzrastają, a ceny palet mają potencjał na osiągnięcie ceny niespotykanej dotąd na naszym rynku.

Cena wskazana w ofercie jest ceną ogólną i nie obejmuje zobowiązań do spłaty, które będą rozliczone w przypadku sprzedaży - stąd adnotacja do negocjacji. Jesteśmy skorzy do negocjacji w zakresie sposoby przejęcia, tzn. zakup udziałów lub poszczególnych, zorganizowanych części przedsiębiorstwa.

W skład tego ostatniego wchodzą nieruchomości, maszyny, urządzenia, środki transportu oraz wartości niematerialne, takie jak załoga oraz kontrakty, w tym zagraniczne.

Obsługujemy duże sieci handlowe, co jest kluczowe przy produkcji naszego produktu. Przygotowaliśmy kilka zdjęć wybranych obiektów, które znajdują się w treści niniejszego ogłoszenia. W przypadku chęci złożenia oferty lub rozmowy na temat chęci zakupu, zapraszamy do kontaktu na dane podane w formularzu.

Zdjęcia oraz mapa terenu:

https://zarzeckisurma-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/zarzeckisurma_zarzeckisurma_onmicrosoft_com/EhlWm4vccoFNu0skOa8XnkUBCX3hQkGd-buvMsk5onAjdw?e=pSA7aI

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Sprzedam tartak tartak produkcja europalet palety przemysłowe palety jednorazowe tartak tuczno

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA