BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam spółkę z nieruchomością

Informacje podstawowe:

Miasto województwo zachodniopomorskie
Cena sprzedaży 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2012
Forma prawna Spółka z o.o.
500 000 PLN
Dodano: 08 kwietnia 2020
W systemie jeszcze: 15 dni

ID ogłoszenia: #4012
liczba wyświetleń: 218
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDFOpis oferty:

Spółka od 2012 roku poruszała się w dwóch branżach, sprzedaży sprzętu do rehabilitacji i fizjoterapii poprzez sklep internetowy oraz pozyskiwaniem nieruchomości w ramach zawieranych umów o dożywocie. Sklep internetowy został sprzedany przez spółkę w połowie 2019 roku. W chwili obecnej spółka posiada jedną nieruchomość o wartości rynkowej około 320 tysięcy złotych. Nieruchomość jest zamieszkiwana przez małżeństwo ze służebnością mieszkaniową w wieku 83 lat. Jedynym kosztem jaki spółka ponosi, to opłacenie czynszu w wysokości około 450 złotych miesięcznie. Rynek ma bardzo duży potencjał.

W przeszłości dokonałem jeszcze takich następujących transakcji:
- podpisanie umowy o dożywocie w luty 2012 roku – łączna kwota wydana na umowę, która zakończyła się w 2014 roku, to niespełna 30 tysięcy złotych. Nieruchomość warta jest dzisiaj około 280 tysięcy złotych. Zatem nieruchomość tę pozyskałem za około 10% wartości rynkowej.
- podpisanie umowy o dożywocie w marcu 2013 roku – łączna kwota wydana na umowę, która zakończyła się w 2014 roku, to niespełna 20 tysięcy złotych. Nieruchomość warta jest dzisiaj około 180 tysięcy złotych. Tę nieruchomość również udało mi się pozyskać za około 10% wartości rynkowej.

Spółkę przekażę nabywcy bez zadłużenia z czystą kartą w Zusie oraz Urzędzie Skarbowym. Spółka sprzedając w przeszłości sprzęt medyczny z preferencyjną stawką Vat 8% przeszła liczne kontrole skarbowe za każdym razem gdy występowała o zwrot Vatu z Urzędu Skarbowego. Na życzenie wysyłam wszelkie dokumenty do wglądu.

Ty jako kupujący otrzymasz spółkę o bardzo stabilnej historii wraz z:
- nieruchomością o powierzchni 53 metrów kwadratowych – 3 pokoje w bardzo atrakcyjnej części Szczecina,
- ośmioletnią historią działalności,
- brak pracowników,
- korzystnymi indywidualnymi interpretacjami podatkowymi wystawionymi przez organ podatkowy,
- rzetelnie przygotowanymi materiałami informacyjnymi na temat dożywocia dla Twoich przyszłych klientów,
- rzetelnie przygotowywanymi umowami o dożywocie dla Twoich przyszłych klientów,
- materiałami reklamowymi,
- moją pomoc w zapłacisz 8,5% podatku dochodowego jako osoba fizyczna i to bez konieczności wyprowadzania dochodu za granicę. Wszystko w 100% w zgodzie z prawem polskim, pod warunkiem oczywiście, że jesteś gotowy w takiej a nie innej formie czerpać dochód ze spółki,
- przekazaniem pełni wiedzy i całego know-how z ostatnich ośmiu lat działalności, w tym informacji takich jak skutecznie ustrzec się przed ewentualnym roszczeniami ze strony potencjalnych spadkobierców,
- moim bezpośrednim i pełnym zaangażowaniem na przyszłość gdy będziesz potrzebował jakiejkolwiek asysty w Twojej nowej firmie. Jestem osobą bardzo skrupulatną, która do każdego tematu podchodzi z najwyższą starannością.
- domeną wraz z zawartością –

Wszystkie ruchomości, które w tej chwili stanowią własność spółki, zostaną przeze mnie przed ostateczną sprzedażą udziałów ze spółki wyprowadzone. Przed sprzedażą dokonam cesji umowy wynajmu na swoją firmę. Jedyne wiążące umowy jakie pozostaną w spółce, poza umową o dożywocie to umowa z biurem rachunkowym (do wypowiedzenia w każdej chwili) oraz umowa na wysyłkę paczek na preferencyjnych warunkach z firmą Ups Polska.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o mnie zapraszam do kontaktu.

Zdjęcia obiektu:

Zobacz mapę:

Tagi:

spółka na sprzedaż sprzęt do rehabilitacji sprzęt do fizjoterapii

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA