BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam ręczną wysoce wyspecjalizowaną myjnię samochodową

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Katowice
Ulica Chorzowska 107
Cena sprzedaży 650 000 PLN
Strona internetowa http://www.combocar.pl
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 2019
Forma prawna Spółka z o.o.
Powód sprzedaży Jako Prezes dużego przedsiębiorstwa budowlanego z filiami międzynarodowymi, mój czas to nieustanne podróże. Absorpcja mych zadań nie pozwala na stały nadzór co jest w tym przypadku rzeczą nadrzędną ze względu na fakt ogromnie poszerzającej się liczby klientów.
Nieruchomość na własność nie
Cena do negocjacji tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 18 września 2020

ID ogłoszenia: #4637
liczba wyświetleń: 752
Ogłoszenie: Sprzedam ręczną wysoce wyspecjalizowaną myjnię samochodową jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.slaskie
Opis ogłoszenia:

Lokalizacja:
Myjnia ulokowana jest w parkingu podziemnym „Silesia City Center”, należącym do najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Polsce. Dysponuje ono jednocześnie największą powierzchnią handlową na Śląsku, gdzie na 86 tys. m² mieści 310 sklepów. W ciągu roku centrum to odwiedza 12 milionów osób.


Parametry techniczne myjni
Myjnia zajmuje powierzchnię 191 m2. Jest ona całkowicie wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w tym miedzy innymi: profesjonalne urządzenia do mycia, odkurzacze, sprzęt do prania tapicerki, pianownice oraz wysoce wyspecjalizowany sprzęt do detailingu. W jej skład wchodzą cztery stanowiska robocze (mogące obsługiwać bezpośrednio cztery samochody), pomieszczenie techniczne, pomieszczenie dla personelu i designersko spersonalizowaną recepcję.


Anturaż
W skład obsługi myjni wchodzą wysoce wyspecjalizowani pracownicy (skład zoptymalizowany i gotowy do przejścia pod nowego właściciela w przypadku takiego zainteresowania). Myjnia posiada bardzo ugruntowaną pozycję rynkową z najwyższymi opiniami jej działalności, wyrażanymi tak przez klientów jak i zarząd „Silesia City Center”. Zaznacza się również stałą obecnością w mediach społecznościowych, posiadając założone i ciągle aktualizowane konta (facebook, instagram), a także – co oczywiste – własną stronę internetową.


Klienci:
Firma ma podpisane umowy na stałe mycie samochodów z kilkoma podmiotami (umowy są oczywiście do przejęcia). Zapisy na terminy mycia sięgają siedmiodniowego wyprzedzenia. Firma bazuje przede wszystkim na klientach robiących zakupy w centrum handlowym, jednakże dzięki swemu profesjonalizmowi, klienci przyjeżdżają również tylko celem dokonania profesjonalnego zabiegu pielęgnacji.

Dane do kontaktu:
[Dane kontaktowe dostępne po zalogowaniu na prawej kolumnie]

Cena netto 650 000zł

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

myjnia ręczna myjnia samochodowa

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA