BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam prosperującą wypożyczalnię urządzeń fitness i rehabilitacyjnych

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Cena sprzedaży 70 000 PLN
Strona internetowa http://orbiqa.pl/
Zasięg przedsiębiorstwa Województwo
70 000 PLN
Dodano: 10 października 2019
W systemie jeszcze: 15 dni

ID ogłoszenia: #2921
liczba wyświetleń: 273
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


mazowieckie


Opis oferty:

Z powodu zaangażowania w nowe przedsięwzięcie biznesowe, zmuszony jestem odsprzedać dobrze prosperujący biznes, idealny jako biznes dla początkującego przedsiębiorcy lub jako działalność dodatkowa.

Ofertę kieruję do osób/firm, które szukają i chcą prowadzić biznes „na czasie”, związany z aktywnością fizyczną, zdrowiem i promować sportowy tryb życia. To nowa, modna forma fitnessu – skierowana do ludzi którzy z różnych powodów preferują ćwiczenia we własnym domu lub w pracy.

Wypożyczenie sprzętu wraz z transportem, montażem i serwisem to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą być fit, cenią swój czas i komfort. Bez wychodzenia z domu. Bez zbędnych dojazdów. Klient zamawia, ćwiczy kiedy chcesz i ile chce, oszczędzając czas. To także idealne rozwiązanie dla tych, którzy planują docelowo zakup sprzętu fitness do użytku domowego, ale chcą jeszcze przekonać się czy forma wynajmu nie będzie lepszym rozwiązaniem.

Nasza wypożyczalnia działa trzy lata. Wyrobiliśmy sobie rzetelną, rozpoznawalną markę, mocną i stabilną pozycję na terenie Warszawy i okolic.
Przynosi stały dochód przez cały rok przy ograniczonym zaangażowaniu czasowym i niewyszukanej infrastrukturze ( niewielki magazyn, mały samochód dostawczy ). Biznes rozwojowy. Konkurencja w branży bardzo ograniczona.

Współpracujemy z osobami prywatnymi, korporacjami, studiami i programami filmowymi, agencjami reklamowymi i eventowymi.

Sprzedając firmę oferujemy przede wszystkim znany na rynku brand ( nie tylko wśród klientów, ale także wśród niezagrażającej nam konkurencji ), doświadczenie i znajomość rynku, oferujemy bazę stałych klientów ( osób fizycznych i firm ), dobrze wypozycjonowaną stronę, aktywny profil FB.

Kupując naszą wypożyczalnię, stajesz się właścicielem solidnie działającej firmy. Wystarczy niewiele zaangażowania (nawet jako dodatkowa praca). Godziny pracy ustalasz z klientem indywidualnie, masz kontakt z ludźmi i co najważniejsze, poszerzasz swój horyzont biznesowy.
Park maszyn - sprzęt wysokiej jakości -rowery treningowe, rowery spinningowe, orbitreki, bieżnie, ergometry wioślarskie. W większości prawie nowy, objęty jeszcze gwarancją producenta ( zakup 2017), urządzenia są w idealnym stanie. To sprawdzone i uznane marki.

Chętnie przekażemy nasze doświadczenia. Służymy radą i pomocą w pierwszych miesiącach prowadzenia działalności - (dobór sprzętu o odpowiednich właściwościach i parametrach, dostosowanie do wieku, wagi, wzrostu, możliwościach kondycyjnych oraz oczekiwań klienta).

Zdjęcia obiektu:

Zobacz mapę:

Tagi:

wypożyczalnia urządzeń fitness wypożyczalnia urządzeń rehabilitacyjnych

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA