BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam platformę do wspólnych przejazdów - carpooling z aplikacjami mobilnymi - gotową do zarabiania

Informacje podstawowe:

Województwo dolnośląskie
Miasto Wrocław
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2018
Firma jest zyskowna? tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 19 marca 2019

ID ogłoszenia: #1583
liczba wyświetleń: 393
Ogłoszenie: Sprzedam platformę do wspólnych przejazdów - carpooling z aplikacjami mobilnymi - gotową do zarabiania jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.dolnoslaskie


Opis ogłoszenia:

Jestem właścicielem platformy do wspólnych przejazdów - czyli coraz popularniejszego carpoolingu, sama branża ma według komisji europejskiej rozwinąć się do poziomu o wartości 335 mld euro do 2025 roku przy obecnej wartości 10 mld euro wiec jest o co walczyć. Ja niestety muszę sprzedać projekt ze względu na pilną potrzebę rozwoju innej mojej firmy.

Sama platforma posiada bardzo dobrze napisane aplikacje mobilne, co warto podkreślić natywne czyli profesjonalne (aplikacje mobilne są jeszcze hybrydowe czyli tańsze i gorsze) dostępne na systemy iOS oraz Android. Oraz dostępna do otwarcia w przeglądarkach PC lub innych urządzeń mobilnych czyli webową.

Posiadamy gotowy koncept do zarabiania - abonamentowa dostępność dla firm potrzebujących zapewnić transport dla swoich pracowników.

Jesteśmy jedyną platformą na polskim rynku która posiada aplikacje na system iOS, Androida oraz Web która może zaoferować firmom tego typu rozwiązanie (wiele korporacji z nami rozmawia i chciałoby abyśmy uruchomili tą usługę w zamian za miesięczny abonament)

Aplikacje znajdują się w ścisłej czołówce, praktycznie nie schodzą z pierwszej setki rankingu najlepszych aplikacji w sekcji „podróże” w AppStore (ostatnio 84 miejsce) oraz GooglePlay (ostatnio 34 miejsce) przy minimalnym nakładzie reklamowym (300-500 zł miesięcznie). Warto zauważyć ze przy przeznaczeniu większego budżetu reklamowego platforma może stać się potentatem na rynku carpoolingu. Z samego sklepu Google Play pobrana w liczbie około 20 tys. Warto podkreślić ze zwykli użytkownicy maja całkowicie darmowy dostęp do platformy oraz według statystyk na polskim rynku jesteśmy vice liderem zaraz za najpopularniejszym BlaBlaCarze.

Oczywiście warto jeszcze dodać ze na takim serwisie dodatkowo można bez problemu zarabiać choćby reklamach lub lepiej opłacalnych georeklamach które dostosowujemy do miejsca podróży użytkownika (np użytkownik który jedzie z Wrocławia do Warszawy będzie miał wyświetlane reklamy restauracji w Warszawie - co jest bardzo dobrze opłacane przez reklamodawców). Dodatkowo można wprowadzić miesięczna subskrypcje np. 1 zł od zwykłego użytkownika co przy kilkunastu tysiącach przyniesie ciekawe zyski.

Sprzedaje 100% udziałów w firmie
Cena sprzedaży platformy jest do dogadania - bardzo proszę o przedstawienie ofert.

Jedna z najbardziej obiecujących i rozwojowych branży w nowych technologiach wg komisji europejskiej - wartość branży do 2025 roku ma zwiększyć się do 335 mld euro z obecnych 10 mld euro

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/0VGG7cqTwCo

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

platforma do zarabiania carpooling Aplikacja mobilna wspólne przejazdy

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA