Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam obiekt hotelowy w Warszawie

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Ulica Puławska
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski

Opis oferty:

Działka zlokalizowana jest obok obwodnicy południowej Warszawy, tuż przy węźle drogowym Puławska - Obwodnica S2 prowadząca do lotniska Okęcie i dalej do autostrady
A2 w kierunku Niemiec.

Pod wiaduktem obwodnicy znajduje się największe skrzyżowanie najdłuższej w Warszawie ul. Puławskiej – jest to trasa wylotowa z Warszawy na południe Polski oraz w kierunkach do Niemiec na zachód i do Białorusi na wschód. Działka o pow. 4600m2 położona jest wzdłuż trasy S2, od wschodu ul. Puławska a od zachodu ul. Taneczna.

Na ogrodzonej działce od strony ul. Puławskiej stoją następujące budynki: biurowiec 825m2 (trzy kondygnacje) obok dom 505m2 (trzy kondygnacje) oraz magazyn 160m2.

Resztę działki stanowi niezabudowany plac na którym można postawić budynek ok. 6000m2 ( sześć kondygnacji).

Biurowiec o pow. 825m2 był przez 16 lat wynajęty. Obecnie jest ocieplony styropianem i kończymy remont wewnątrz budynku (wymiana wykładzin podłogowych, malowanie). Na biurowcu można nadbudować jeszcze jedno piętro, zyska się wtedy ok. 600m2 powierzchni.

Całość nieruchomości nadaje się po rozbudowie na: osiedle mieszkaniowe, kompleks hotelowy, szpital, przychodnia zdrowia, akademik, szkołę średnią z internatem, dom spokojnej starości, restaurację, kawiarnię itp.

Dojazd jest bardzo dobry a przystanek autobusowy tuż przy bramie wjazdowej na posesję. Mam dobry pomysł na taką działalność gdzie będzie można otrzymać dofinansowanie z unii europejskiej.

Nieruchomość posiada wszystkie media tj. prąd, wodę, kanalizację, gaz, telefony o nieograniczonej ilości, sieć komputerową, internet.

Otoczenie: Biurowce, stacje benzynowe, salony samochodowe( Citroen, Kia), a w odległości ok. 300m supermarket Real. Jest to osiedle dzielnicy Ursynów tzw. Zielony Ursynów gdzie ruch samochodowy na ul.Puławskiej jest porównywalny do natężenia ruchu w centrum Warszawy.

Struktura budynków: Biurowiec posiada 34 pokoje, 6 łazienek, 3 kuchnie, dwa magazynki podręczne. Budynek biurowo mieszkalny posiada 16 pokoi, 6 łazienek, 3 kuchnie i kilka pomieszczeń magazynowych. Magazyn 160m2 podzielony jest na 5 pomieszczeń.

Szczegóły telefonicznie

Zdjęcia obiektu:

Zobacz mapę:

Tagi:

hotel 3* obiekt hotelowy działka inwestycja

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2019 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA