BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam kawiarnię, ścisłe centrum Wrocławia, 10 lat na rynku

Informacje podstawowe:

Województwo dolnośląskie
Miasto Wrocław
Cena sprzedaży 250 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 2009
Firma jest zyskowna? tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 25 marca 2019

ID ogłoszenia: #1639
liczba wyświetleń: 391
Ogłoszenie: Sprzedam kawiarnię, ścisłe centrum Wrocławia, 10 lat na rynku jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.dolnoslaskie


Opis ogłoszenia:

Sprzedam rentowną kawiarnie w ścisłym centrum Wrocławia, przy jednej z uliczek prowadzących do rynku na szlaku turystycznym. Biznes działa nieprzerwanie od prawie 10 lat i ma wyrobioną renomę i szeroką bazę stałych Gości.

Kawiarnia działa na zasadzie umowy partnerskiej z producentem wypieków i jest jego wizytówką w stolicy dolnego śląska. Producent jest firmą ze stu letnią tradycją, posiada wiele nagród i wyróżnień w dziedzinie cukiernictwa. Sprzedaż tych produktów to sama przyjemność, ponieważ wszyscy Goście są zadowoleni.

Lokal pomieści około 25-30 Gości a w sezonie letnim plus 25 osób w ogródku. Posiada dwie sale, dwie toalety, zaplecze, dwa magazyny w piwnicy. W cenę sprzedaży wchodzi: pełne wyposażenie kawiarni (sprzęt z wyższej półki), plus wsparcie (know-how), przepisanie umowy najmu lokalu (atrakcyjny czynsz).

Nowy właściciel otrzymuję gotowy biznes, który zarabia od pierwszego dnia. Ogłoszenie ma charakter orientacyjny, więcej szczegółów i informacji na spotkaniu. POLECAM

Cena do negocjacji

Współpraca posprzedażowa

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

sprzedam kawiarnię Kawiarnia Na sprzedaż

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA