BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam działający biznes z dużym potencjałem - łóżka drewniane

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Czeladź
Cena sprzedaży 150 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2018
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 12 stycznia 2021

ID ogłoszenia: #5100
liczba wyświetleń: 10183
Ogłoszenie: Sprzedam działający biznes z dużym potencjałem - łóżka drewniane jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.slaskie
Opis ogłoszenia:

Sprzedam działający biznes z dużą bazą odbiorców naszego produktu.

Firma zajmuje się sprzedażą internetową łóżek drewnianych, dziecięcych oraz dla osób dorosłych. Działamy na terenie całej Polski. Średni dochód miesięczny około 20zł-30 tys zł, jednakże możliwości rozwoju są na tyle duże, że dochód można sukcesywnie zwiększać wprowadzając dodatkowe produkty oraz rozszerzając zasięg działalności na tereny państw Europy. Duże możliwości rozwoju dla osoby z zapleczem magazynowym przy obsadzie 1-2 pracowników.

Przyszłemu nabywcy zapewniam stałe dostawy obecnie sprzedawanego towaru w konkurencyjnych hurtowych cenach oraz prowadzę do zwiększenia asortymentu produktów, w które również kupujący będzie regularnie zaopatrywany. O czym, między innymi, będzie mówił zapis w umowie. Odbiór towaru jest warunkiem koniecznym sprzedaży biznesu. Zapewniam przekazanie niezbędnej wiedzy oraz schematów stałego zbytu towaru. Miejsce wykonywania działalności, ze względu na jej specyfikę, może odbywać się w dowolnym miejscu w Polsce zarówno w dużym mieście, jak i małej wsi i z powodzeniem może być biznesem rodzinnym, co wykluczy koszty zatrudnienia zewnętrznych pracowników.

Do prowadzenia biznesu nabywca potrzebuje jedynie powierzchni magazynowo -biurowej o łącznej powierzchni około 100m2, laptopa oraz telefonu. Oferowany biznes cechuje się stabilizacją sprzedażową przez cały rok, brak tzw. martwych okresów, gdzie sprzedaż odbywa się na stałym średnim poziomie około 20 tys.zł natomiast w okresach wzmożonego handlu winduje o 100-200%. Od nabywcy oczekuję 150.000zł za przekazanie. Decyzja o sprzedaży biznesu nie jest spowodowana wycofaniem się z branży, lecz zmianą rynku zbytu z detalicznego na hurtowy w tej samej branży. Moja firma posiada certyfikat Rzetelna Firma i jest w stałej współpracy z Kaczmarski Group sp. z o.o.

Kontakt pod nr telefonu

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/Xdk7tFHP6kU

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

łóżka drewniane działający biznes Sprzedaż internetowa

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2022 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA