Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam działającą pizzerię w centrum Łodzi

Informacje podstawowe:

Województwo łódzkie
Miasto Łódź
Ulica Piotrkowska 255
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 2017
Liczba udziałowców 5
Powód sprzedaży osobiste
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
Nieruchomość na własność nie
Współpraca posprzedażowa do negocjacji
Cena do negocjacji tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 11 grudnia 2019

ID ogłoszenia: #3297
liczba wyświetleń: 72
Ogłoszenie: Sprzedam działającą pizzerię w centrum Łodzi jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.lodzkie


Opis oferty:

Odstąpimy działający i rozpoznawalny lokal gastronomiczny-pizzerię o powierzchni ok.120 m2, znajdujący się przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Pizzeria cały czas działa, jest dochodowa – podkreślam: robi obrót i przynosi zysk, nie stratę. (Dokumenty do wglądu jedynie dla poważnie zainteresowanego kupca). Sprzedajemy z przyczyn osobistych, nie gospodarczych.

Lokal jest wynajmowany w prywatnej kamienicy, właściciel to miła i spolegliwa pani, można się dogadać. Sprzedajemy całe wyposażenie, wystrój, stan magazynowy (pełny, a nie puste półki), samochód -a co najważniejsze – numery telefonów, które stanowią dla lokalu bazę Klientów. Jako że ok 70% sprzedaży odbywa się w dostawie, jest to konkret – kupujący nie musi zdobywać lokalnego rynku, bierze go od nas. Markę lokalu można zmienić, albo pozostać przy starej. Opłaty franczyzowe są właściwie symboliczne.

Lokal jest parterowy, spełnia wymagania działalności gastronomicznej. Działa od maja 2017r., posiada dwa wejścia ( główne i zaplecze), odbiory sanepidu, p-poż, koncesję na alkohol kat. A., itd. Składa się z sali konsumpcyjnej, kuchni, zmywalni, toalety dla gości, toalety dla pracowników, pomieszczenia socjalnego, biura i zaplecza. Lokal wyremontowany, od początku projektowany i wykonany pod profil działalności.

Pełne wyposażenie : piec do pizzy, dzieża do ciasta, młynek do sera, lodówki, zamrażarki, naczynia, sztućce, inne przedmioty kuchenne, lada chłodnicza, zmywarka gastronomiczna, frytownica, kuchenki indukcyjne, profesjonalny system wentylacji, alarm, monitoring, wi-fi, telewizor, komputery z oprogramowaniem sprzedażowym. Również stan magazynu na dzień sprzedaży.

Ze względu na życzliwych sąsiadów i właścicielki budynku, praca lokalu nawet do 1-szej w nocy w żaden sposób nie jest dla nich uciążliwa. Sala konsumpcyjna jest w stanie pomieścić ok 20 osób.

Miesięczny koszt wynajmu lokalu wynosi - 2800PLN netto ( w tym woda).

Lokal sprzedajemy z pełnym wyposażeniem częściowo widocznym na zdjęciach oraz samochodem do dostaw marki FIAT Seicento z gazem.

Posiadamy bazę stałych klientów przywiązanych do marki, znających nasze numery telefonów (te również sprzedajemy). Pizzeria, jak pisałem, jest dochodowa (dokumenty do wglądu).
Jesteśmy płatnikiem VAT, możliwa faktura.
Sprzedajemy z przyczyn osobistych. Kwota odstępnego wynosi 99 500 zł. Cena do rozsądnej negocjacji.

Zapraszamy do kontaktu oraz oglądania (po wcześniejszym umówieniu).

Gdybym nie odbierał telefonu, lub był poza zasięgiem, proszę o wiadomość sms z kontaktem. Oddzwonię.

Zdjęcia obiektu:

Zobacz mapę:

Tagi:

lokal gastronomiczny pizzeria

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2020 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA