BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam dobrze prosperujący sklep internetowy

Informacje podstawowe:

Województwo wielkopolskie
Miasto Poznań
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2019
Profil działalności sklep internetowy
Forma prawna Jednoosobowa działalność gospodarcza
Firma jest zyskowna? tak
Nieruchomość na własność nie
Współpraca posprzedażowa Tak
do negocjacji
Dodano: 21 stycznia 2023
W systemie jeszcze: 0 dni

ID ogłoszenia: #8347
liczba wyświetleń: 46
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


wielkopolskie
Opis ogłoszenia:

Okazja!

Pilnie sprzedam dobrze działający biznes - sklep internetowy z towarem.
Sklep B2B z rzęsami i artykułami do przedłużania rzęs. Know how, wszystkie konta na kanałach sprzedażowych, markę. Gotowy sklep internetowy + Logotyp + Strona na Facebooku 2,2 tys. polubień + Strona na Instagramie 8350 followersów.

Sklep internetowy oparty na systemie shoper (roczny lub miesięczny abonament). W sklepie aktualnie jest 66 rodzajów produktów. Marka prowadzona jest od 3 lat. Produkt importowany jest z krajów azjatyckich oraz magazynowany w Polsce, pakowany i wysyłany. Produkt zajmuje bardzo mało miejsca może być przechowywany w małym pokoju.

Sklep był pomysłem na pasywny dochód. Moja sytuacja osobista zmieniła się. Sklep nie ma prowadzonego bloga oraz żadnych działań marketingowych. Kupujący ma możliwość dopracowania seo/pozycjonowania oraz wykupienia reklamy w google czy social media. Sklep nigdy nie miał prowadzonych działań marketingowych przeze mnie. Jest to okazja dla nowego nabywcy, aby zająć się marketingiem, co na pewno przełoży się na większą sprzedaż.
Prowadzenie sklepu ogranicza się u mnie tylko do pakowania przesyłek co zajmuje ok. godziny dziennie. Z racji, zmiany planów życiowych, nie mogę dalej prowadzić sklepu i z przykrością na sercu oddam sklep w dobre ręce.

Biznes z dużym potencjałem, dlatego, że obecna sprzedaż była przez powracające, te same klientki. Wiem, że gdy aktywnie będzie się pozyskiwać klientów (mailing, umawianie się na spotkania z klientami, płatne reklamy), to sprzedaż będzie się rozrastać. Plusem biznesu są ciągle powracające te same klientki, które regularnie zamawiają towar do swoich usług w salonach kosmetycznych. Jak i ciągle rozrastający się rynek branży beauty.

Minusem biznesu to specyficzna wiedza, którą należy nauczyć się, by wiedzieć jakie towary zamawiać. Oczywiście szkolenie takie wykonam, na czym polega biznes, co jest zamawiane przez klientki, łącznie z wszelkimi technologiami i tajnikami z branży.

Sprzedaż miesięczna to ok. 30 000 zł brutto. Marża na produkty to 50-60%.

Obecny kanał sprzedaży to sklep internetowy (⅓ sprzedaży) oraz Allegro (⅔ sprzedaży). Przekierowanie klienta do zakupów w sklepie internetowym można będzie robić poprzez dołączanie kodów rabatowych do paczek oraz budowanie relacji klienta ze stroną internetową poprzez system zbierania punktów lojalnościowych.

W Polsce poczułam stabilność i w planach miałam ekspansję na rynki zachodnie. Mam wykupione nowe domeny pod nowy sklep internetowy z angielsko brzmiącą nazwą oraz z końcówkami domen: .ch , .com , .co.uk , .de , .pl. Zbudowałam nowy sklep, który obecnie już funkcjonuje. Nowy sklep ma wykupiony i opłaconym za cały rok z góry abonament oraz hosting. Sklep został wybudowany na dodatkowo wykupionym nowoczesnym szablonie z:
-Licznikiem Darmowej Dostawy,
-Paskiem ze Zmianą Języka i Waluty,
-Widgetem Złap Zniżkę,
-Licznikiem odliczający czas do wybranej daty np. promocji – w pasku nad nagłówkiem lub pod menu,
-Bannerami Między Produktami,
-Licznikiem Czasu do Wysyłki -odlicza ile zostało czasu do dostawy jutro. Np wysyłka jutro złóż zamówienie w ciągu 19h 19 min 5 sec.

Sklep miał poszerzyć gamę produktów nie tylko B2B ale również B2C.
Mam już nowe ustalone i przetestowane produkty B2C z wynegocjowanymi stawami z producentami.
Po sprawdzeniu dużej ilości producentów rzęs. Przekazuję również dane do aktualnego producenta z którym współpracuję, który ma idealną jakość, jest godny zaufania, chętny do ciągłej współpracy i otwarty na nowe rozwiązania technologiczne. Mam wynegocjowane bardzo dobre ceny produkcyjne. Cenę zakupu mocno przedraża transport. Dotychczas używałam transportu lotniczego. Koszty można zoptymalizować poprzez użycie transportu morskiego lub lądowego.
Kolejne kanały sprzedaży, które miałam w planie wdrożyć to shopee, etsy, amazon, olx, erli.
Zmieniła mi się sytuacja rodzinna i biznes muszę sprzedać. Wszelka wiedza dot. biznesu zostanie przekazana jak i odpowiem na wszystkie pytania.

Możliwa również stała współpraca zdalna z firmą po sprzedaży sklepów wraz z towarem. Np. zajęcie się tylko importem dalszych produktów, co może być problemem dla osoby która jeszcze tego nie robiła.

Wartość towaru aktualnie 76 110 zł -2537 szt. .
Sklep internetowy z bazą klientów, szkoleniem oraz wymienionymi wyżej dodatkami
- 25 000 zł

Razem sprzedaż sklepu ze wszystkim łącznie z towarem zamówionym za 101 110 zł.

Możliwość wystawienia faktury vat.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

sklep internetowy branża uroda

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA