BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam biznes - zwrot inwestycji w 3 lata

Informacje podstawowe:

Województwo lubuskie
Cena sprzedaży 525 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2011
525 000 PLN
Dodano: 22 marca 2021
W systemie jeszcze: 24 dni

ID ogłoszenia: #5475
liczba wyświetleń: 118
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


lubuskie


Opis ogłoszenia:

Sprzedam sklep Lilak home, działający w branży wyposażenia wnętrz + sklep-online + social media + Know How.

Ideą założenia Lilaka było dostarczenie klientom możliwości zakupu wyszukanych i nietuzinkowych towarów pochodzących od wyszukanych zagranicznych producentów.

Sklep posiada szeroką bazę klientów, która stale rośnie. Na dzień dzisiejszy jest ponad 4 000 tys klientów, którzy są zintegrowani z automatyzowaną bazą mailingową Sales Manago.

Oferta dotyczy sprzedaży całego towaru który znajduje się w sklepie wraz z jego wyposażeniem (regały pluszowe, lada sprzedażowa, szafy magazynowe, stojak na tkaniny, sprzęt nagłaśniający wraz z zamontowanymi w suficie głośnikami, kamery wew. wraz z monitoringiem ) oraz dobrze rozwiniętym, nowoczesnym sklepem internetowym. Sklep online umieszczony jest na znanej w Polsce platformie internetowej IdoSell Shop, z pełnym wsparciem działu IT. Sklep internetowy stanowi znaczący udział w obrotach sklepu.

Oferta handlowa związana jest z przekazaniem całego Know How dotyczącym prowadzeniem tego typu sklepu, pełną listę aktywnych zagranicznych dostawców z którymi współpracujemy. W skład sprzedaży wchodzi również cesja fanpage FB oraz Instagram.

Do wglądu i analizy udokumentowane wyniki finansowe firmy gwarantujące zwrot inwestycyjny w okresie 3 lat.

Sklep mieści się w wynajmowanym lokalu o powierzchni 60m2. Umowa jest na czas nieokreślony z 3 miesięcznym wypowiedzeniem. W przypadku przeniesienia sklepu w inna lokalizację, czynsz wynikający z umowy pokrywa kupujący.
Lokal jest klimatyzowany i posiada system monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego wraz z wbudowanym w podsufitkę system profesjonalnego nagłośnienia. Sklep posiada duże, ustawne witryny wykończone marmurem, doskonałe do aranżacji i ekspozycji towarów.

Sklep znajduje się w centrum miasta, poza galerią handlową, w bardzo dobrej lokalizacji wokół której mieszczą się kancelarie adwokackie, restauracje. Tego typu otoczenie zapewnia wyselekcjonowaną grupę klienta a miejsce gwarantuje niezależność w aspekcie różnych ograniczeń.
Lilak jest obecny na rynku od 2011 roku. Jest bardzo dobrze prosperującym sklepem o dużym potencjale z możliwością dalszego rozwoju. Wartość inwestycji zwraca się w 3 lata.

Ma silnie zbudowaną pozycję z szeroką grupą stałych odbiorców. Cieszy się bardzo dobrą opinią i jest uważany za wyjątkowo klimatyczne miejsce na mapie Zielonej Góry do którego chętnie się powraca.

Powodem sprzedaży są działania firmy w innych sektorach biznesu oraz prowadzona dystrybucja marki zapachowej, wymagająca zaangażowania i rozwoju.
Aktualna sytuacja gospodarcza wynikająca z pandemii pokazała jak duża jest siła i moc sklepu. Lilak w minionym 2020 roku do dnia dzisiejszego 03,2021 bardzo dobrze prosperuje i ciągle się rozwija pokazując nowe możliwości.

Na wartość transakcji składa się kwota odstąpienia sklepu z pełnym w/w pakietem - 530 tys netto (zwrot inwestycji w 3 lata) + wartość znajdujących się w nim towarów ok 170 tys,netto, w zależności od okresu roku, dostaw.

Istnieje możliwość sprzedaży bez podatku Vat.

Zapraszamy do kontaktu.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Sprzedam biznes inwestycja Lilak home sklep branża wyposażenia wnętrz sklep-online Know how lokal

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA