BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Spółka obrotu energią elektryczną z aplikacją mobilną

Informacje podstawowe:

Miasto województwo mazowieckie
Wysokość poszukiwanego kapitału 10 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Profil działalności Spółka obrotu energią elektryczną
Forma prawna Spółka
10 000 000 PLN
Dodano: 11 maja 2021
W systemie jeszcze: 45 dni

ID ogłoszenia: #5718
liczba wyświetleń: 508
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF

Opis ogłoszenia:

Please let us know if you need english version of introduction, teaser and pitch deck on the current stage

Spółka obrotu energią elektryczną, która proponuje konsumentom oraz producentom prądu nowoczesne, cyfrowe usługi związane z ekologią dając im możliwość bezpośredniego, namacalnego udziału w rynku zielonej energii. Działalność spółki wpisywać się będzie w jeden z największych trendów w biznesie w ostatnich latach - digitalizację i ekologię.

Dysponujemy gotową do dokapitalizowania spółką z koncesją na obrót energią elektryczną (obecnie pod inną nazwą), pełnym biznesplanem, doświadczonym zespołem, projektem marki, wiedzą i zapałem do pracy.

Przedsiębiorstwo wprowadzi na rynek innowacyjne możliwości dynamicznego zarządzania zakupami energii elektrycznej bezpośrednio od wytwórcy energii w źródłach odnawialnych za pomocą aplikacji mobilnej. Zbudowana w ten sposób platforma pozwoli na odpowiednie wynagrodzenie producenta za wyprodukowanie czystej energii, a konsumentowi da pewność, że w danej chwili zużywa prąd nie szkodząc przy tym środowisku, w którym żyje. Dodatkowo, skojarzenie ze sobą konsumenta w najbliższym otoczeniu producenta za pomocą gps wspomaga zarządzanie siecią przez Operatorów Sieci Przesyłowej, a także da możliwość zakupu energii elektrycznej do dowolnego miejsca dzięki użyciu technologii blockchain (oznaczania energii). To wszystko w otoczeniu wzrastających ceny energii, które zmuszają przedsiębiorców do większej optymalizacji jej zużycia oraz ceny, a także zbliżającego się zwiększonego popytu na energię ze względu na coraz tańsze i powszechniejsze napędy elektryczne w motoryzacji.

Strategią spółki będzie stopniowe budowanie wiarygodności na rynku jako rzetelny kontrahent w zakresie obrotu energią. Stopniowo zwiększać będzie bazę klientów po stronie zarówno wytwórców jak i konsumentów w postaci przedsiębiorstw i gospodarstw domowych do których ostatecznie wystosuje ofertę sprzedaży energii elektrycznej do dowolnego miejsca za pomocą aplikacji, która umożliwi także rozwinięcie usług w zakresie elastyczności zużycia.

Zgromadzony kapitał spółka przeznaczać będzie między innymi na budowę stacji ładowania pojazdów elektrycznych kompatybilnych z usługami mobilnymi znajdującymi się w ofercie spółki, również w modelu Station-for-Power (budowa stacji ładowania w zamian za dostawę prądu i zarządzanie popytem).

Ze względu na planowaną skalę optymalna kwota dokapitalizowania spółki wynosi 10000000 pln. Możliwe jest jednak niższe skalowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z teaserem inwestycyjnym oraz prezentacją pitch-deck oraz do kontaktu.

Zdjęcia:

Tagi:

spółka obrót energią elektryczną spółka z koncesią OZE Aplikacja mobilna energia elektryczna

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2022 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA