BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sklep internetowy - serwis z projektami domów

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Ulica Radzymińska 230
Cena sprzedaży 45 000 PLN
Strona internetowa http://www.domo.com.pl
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2012
Profil działalności Budownictwo, Archtektura, projektowanie
Forma prawna sprzedaż domeny internetowej - sklepu internetowego
Powód sprzedaży Sprzedaję serwis, gdyż prowadzę dwie inne firmy ściśle powiązane z branżą budowlaną i wnętrzarską a co za tym idzie - w świetle ogromnej ilości zleceń i dynamicznego rozwoju spółek - nie dysponuję czasem na prowadzenie niniejszego serwisu.
Elementy przewagi nad konkurencją możliwość pracy online z każdego miejsca w Polsce/ świata
Nieruchomość na własność nie
Współpraca posprzedażowa Tak
Cena do negocjacji tak
45 000 PLN
Dodano: 01 kwietnia 2022
W systemie jeszcze: 2 dni

ID ogłoszenia: #7282
liczba wyświetleń: 282
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


mazowieckie
Opis ogłoszenia:

Opis oferty
Sprzedam w pełni przygotowany, prosperujący od ponad 10 lat, profesjonalny sklep internetowy z projektami domów. Sklep zrzesza ponad 12 tysięcy projektów zdecydowanej większości znanych na polskim rynku pracowni projektowych domów jedno i wielorodzinnych.

Serwis działa od 2012 roku, z czego ostatnie 3 lata trwały prace nad wykonaniem nowego, indywidualnego serwisu ,,szytego na miarę" potrzeb i specyfiki branży. Obecnie serwis wymaga zainwestowania w marketing internetowy - strona miała bardzo wysokie pozycje w wyszukiwarce Google w latach poprzednich, obecnie ze względu na nową witrynę wymaga pracy nad wznowieniem wysokich pozycji.

Serwis ma ogromny potencjał, zwłaszcza w kontekście boomu jaki przeżywa branża budownictwa jednorodzinnego. Co więcej, specyfika serwisu daje możliwość prowadzenia firmy z domu lub z dowolnego miejsca w Polsce/na świecie. Nie wymaga żadnego dodatkowego wkładu finansowego prócz inwestycji w marketing internetowy (przede wszystkim - pozycjonowania, AdWords, SM).

Sprzedaję serwis, gdyż prowadzę dwie inne firmy ściśle powiązane z branżą budowlaną i wnętrzarską a co za tym idzie - w świetle ogromnej ilości zleceń i dynamicznego rozwoju spółek - nie dysponuję czasem na prowadzenie niniejszego serwisu.

W razie zainteresowania ofertą, zapraszam na spotkanie do siedziby firmy w Warszawie, ul. Radzymińska 230 lub na wideokonferencję.

Idealny biznes dla : osoby która w większości chciałaby pracować zdalnie, dla osób zajmujących się pozycjonowaniem jako bardzo rentowny pomysł na biznes dodatkowy, dla osób chcących poszerzyć swój biznes o tematykę z branży projektowej lub dla osób już prowadzących biznes w branży budowlanej.

Na spotkaniu istnieje możliwość wglądu do: systemu CMS, Google Analitics oraz udzielę wszelkich niezbędnych informacji na temat serwisu.

Adres strony: http://www.domo.com.pl

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Platforma e-comerce serwisy internetowe przedsiębiorstwo projektowo-budowlane projekt budowlany projekty domów projekt domu sklep internetowy

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2022 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA