BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sieć Franczyzowa marki Carun Konopna Farmacja

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Kalety
Cena sprzedaży 6 500 000 PLN
Strona internetowa http://carun.pl
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 2015
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 12 marca 2019

ID ogłoszenia: #1527
liczba wyświetleń: 557
Ogłoszenie: Sieć Franczyzowa marki Carun Konopna Farmacja jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.slaskie


Opis ogłoszenia:

Sprzedam spółkę Carun Farmacja Polska sp. z o.o. - która jest właścicielem licencji masterfranczyzy marki Carun na Polskę, czeskiego producenta produktów prozdrowotnych, spożywczych oraz kosmetyków z konopi. Jednocześnie posiada rozwiniętą sieć sklepów franczyzowych pod nazwą "Konopna Farmacja" (chroniony znak towarowy). Spółka posiada jeden sklep własny oraz 10 sklepów w sieci franczyzowej a także rozwinięty system sprzedaży internetowej poprzez stronę własną oraz sprzedaż allegro. Firma z roku na rok ma trend rosnący.
Możliwości rozwoju:
Sieć franczyzowa "Konopna Farmacja" ma ogromny dalszy potencjał rozwojowy ze względu na innowacyjne produkty, które z roku na rok zyskują coraz większą rzesze nowych klientów, zachwyconych jakością oraz efektywnością ich działania.

Spółka jest właścicielem zabytkowego odrestaurowanego budynku o powierzchni 1000m2 w którym znajdują się biura oraz magazyn. Budynek można zaadaptować na wiele innych działalności jak pensjonat czy dom starości. Sam budynek wyceniany jest na 4 miliony złotych.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Konopna Farmacja Carun marka Carun sieć franczyzowa

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA