BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sala bankietowa z pokojami

Informacje podstawowe:

Województwo łódzkie
Cena sprzedaży 3 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Województwo
3 500 000 PLN
Dodano: 04 września 2021
W systemie jeszcze: 36 dni

ID ogłoszenia: #6278
liczba wyświetleń: 41
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


lodzkie
Opis ogłoszenia:

Przedmiotem sprzedaży jest budynek o łącznej powierzchni użytkowej 1170,2 mkw., dla którego parter w większości pełni funkcję domu weselnego z zapleczem gastronomicznym, a piętro wykorzystane jest pod wynajem pokoi. Lokal położony jest na działce o powierzchni 3123 mkw.

Opis:
Budynek w zabudowie wolnostojącej. Od ponad 20lat ma charakter usługowo-gastronomiczny. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Słotwiny w powiecie łódzkim wschodnim, ok. 30 km do Łodzi. Lokal położony przy ul. Tomaszowskiej, 350m od przystanku kolejowego "Słotwiny". Dzięki temu jest uważana za charakterystyczny punkt dla podróżujących koleją i pozwala na bezpośredni dojazd do nieruchomości transportem kolejowym.

Nieruchomość posiada dwie kondygnacje. Na parterze znajduję się sala bankietowa o powierzchni 252 mkw., która pomieści 200 osób. Bardzo wysoki sufit wraz z podwieszanym sufitem powodują, że sala wygląda bardzo okazale i wyjątkowo. Na pewno zapadnie gościom w pamięci.

W budynku znajdują się również dwie salki z obecnym przeznaczeniem na konferencję lub mniejsze uroczystości.
Na parterze znajdują się również korytarze, szatnia, ubikacje męskie i damskie, całe zaplecze gastronomiczne (magazyny, kuchnia, mroźnia), pomieszczenia gospodarcze i wiele pomieszczeń, które można zaadoptować wedle uznania jako biuro, pokój gościnny lub inne funkcjonalne pomieszczenie.

Na piętro prowadzą dwie klatki schodowe. W skład pomieszczeń wchodzą korytarz, toalety, łazienki oraz pokoje mogące pomieścić łącznie ok. 40 osób.

Budynek posiada boczne wejście z tarasem. Za budynkiem znajduję się ogród z zagospodarowanymi drzewkami i krzewami oraz ławkami i stolikami pod zadaszeniem. Otoczenie ogrodu w większości budynkami sprawia wrażenie ogrodu typu patio. Obok budynku znajduje się nowo wybrukowany parking w 2020r. Działka jest w większości ogrodzona i posiada 3 bramy wjazdowe. Ogrodzenie jest w stanie bardzo dobry.

Media:
-prąd,
-110 paneli fotowoltaicznych, generujących 30 kWh,
-siła,
-gaz miejski,
-ogrzewanie piecem gazowym i klimatyzatorem,
-kanalizacja miejska - woda,
-światłowody,
-klimatyzacja,
-kurtyna powietrza w wejściu.

Przeznaczenie:
Ze względu na obecną sytuację, nieruchomość posiada przychód z usługi gastronomicznej i wynajmu pokoi. Obecnie właściciel przygotowuje obiady na zamówienie jednej ze szkół.

Dawniej nieruchomość wchodziła w skład zakładu produkcyjnego, co pokazuje jej ogromny potencjał, którego wykorzystanie zależy jedynie od przyszłego właściciela.
Właściciel lokalu w sąsiedztwie posiada magazyn o powierzchni 1000mkw., który również jest na sprzedaż.

W celu uzyskania więcej zdjęć i informacji proszę o kontakt.
Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

sala bankietowa

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA