BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Rezydencja + działka 7,6 ha pod budownictwo mieszkaniowe

Informacje podstawowe:

Województwo świętokrzyskie
Miasto Bilcza
Cena sprzedaży 8 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
8 500 000 PLN
Dodano: 19 lipca 2021
W systemie jeszcze: 22 dni

ID ogłoszenia: #6056
liczba wyświetleń: 293
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


swietokrzyskie
Opis ogłoszenia:

Zapraszamy do zakup absolutnie pięknego miejsca - terenu o powierzchni 76.000m2 ujętego w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako teren budowlany przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe. Oferowana działka jest najpiękniej usytuowanym gruntem w województwie świętokrzyskim na terenie gminy Morawica (10 km od Kielc), otoczona z trzech stron lasem, z czwartej zaś strony graniczy na całej długości z rzeką Czarna Nida i łączącym się z nią tzw. ciekiem Chodczy stwarzając wrażenie trzech zbiegających się rzek (Nida zakręca tam pod kątem prostym, stąd wrażenie łączących się trzech rzek). Działka leży w Bilczy obok Piasecznej Górki i Bieleckich Młynów. Obecnie działki budowlane w tej podkieleckiej, modnej okolicy z pięknymi rezydencjami, oferowane są po 160 zł/m2,, a po zakończeniu za rok budowy drugiej nitki dwupasmowej drogi z Kielc w stronę Morawicy, prognozuje się, że działki w tej okolicy będą warte 200 zł/m2. Żadna z oferowanych w tej okolicy działek budowlanych pod względem atrakcyjności nie może konkurować z oferowaną przez nas lokalizacją! Można to sprawdzić oglądając teren „z lotu ptaka” oraz poprzez interaktywną mapę satelitarną (w załączeniu).

Działkę można nabyć wyłącznie jako całość! Nabywca może tam zbudować najpiękniejsze w regionie świętokrzyskim osiedle mieszkaniowe zagubione w parku, pośród otaczających lasów, nad rzeką lub też kupić teren jako prywatną posiadłość, bowiem znajduje się tam zamieszkały, kryty gontem dwór, wyjęty niczym z „Pana Tadeusza”, a także budynek gospodarczy i garażowy w poetyce dworku (także kryty gontem), jak również basen, kort tenisowy, dwa stawy, pomosty nad rzeką, alejki z latarniami, fontanny, podświetlane, zbudowane z piaskowca kwietne gazony, skupiska krzewów i kwiatów, park z unikalnymi drzewami i krzewami, a cały teren ma podziemny system rozprowadzania nawadniania ze zraszaczami oraz grill i wędzarnię. Wieczorem cała, podświetlona (włącznie z alejkami i gazonami) posiadłość przypomina zagraniczny kurort. Kwota całości (7,6 ha terenu budowlanego z budynkami i wszystkimi w.w. obiektami) – 8 500 000 PLN.

Uwaga! Zainteresowana osoba lub firma może z terenu wydzielić część prywatną oraz część pod osiedle lub indywidualną sprzedaż działek, ewentualnie hotel SPA, komfortowy ośrodek rekreacyjny (posiadłość znajduje się w pobliżu słynnego zamku w Chęcinach, jaskini „Raj” i stoków narciarskich), ośrodek spokojnej starości, ośrodek rehabilitacyjny czy leczenia od uzależnień. Posiadłość można nabyć wraz z zabytkowymi, antycznymi meblami, wyposażeniem i sprzętami, oryginalnymi dziełami sztuki, w tym obrazami wybitnych, polskich malarzy jak Wojciech, Juliusz i Jerzy Kossakowie, artefaktami za dodatkową kwotę uzgodnioną w bezpośrednich negocjacjach

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Rezydencja Działka pod budownictwo mieszkaniowe budownictwo mieszkaniowe

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2022 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA