BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Prosperujący hotel z restauracją w Zdrojewie

Informacje podstawowe:

Miasto Zdrojewo
Cena sprzedaży 2 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 1995
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 28 lipca 2020

ID ogłoszenia: #4387
liczba wyświetleń: 422
Ogłoszenie: Prosperujący hotel z restauracją w Zdrojewie jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.kujawsko-pomorskie
Opis ogłoszenia:

W ofercie sprzedaży hotel z restauracją położony w Zdrojewie, w powiecie świeckim, woj. kujawsko- pomorskim.

Obiekt posiada bezpośredni zjazd z drogi krajowej nr 91 (dawna 1). W odległości 10 km znajduje się wjazd na A1 na węźle Warlubie, 15 km węzeł Kopytkowo, 22 km wynosi odległość do Grudziądza i 36 km do Świecia.

Hotel sąsiaduje bezpośrednio z lasem i jest położony w sąsiedztwie Parków Krajobrazowych: Chełmińskiego i Nadwiślańskiego, wschodniego krańca Borów Tucholskich oraz Doliny Dolnej Wisły. Zaledwie 12 km dzieli go od jez. Radodzierz, 8km od jez. Czarne i niecałe 4 km od jez. Czarownic. Również jez. Łąkosz i Zawada leżą w bliskiej odległości.
Gmina Nowe, do której należy Zdrojewo, jest malowniczo położona w obrębie Pojezierza Starogardzkiego, Borów Tucholskich oraz Doliny Kwidzyńskiej.
Atrybuty krajobrazowe czynią obiekt bardzo atrakcyjnym ze względu na wybór możliwości aktywnego wypoczynku takiego, jak kajakarstwo, turystyka piesza, rowerowa, konna, w czym dodatkowo pomaga rozbudowana sieć szlaków wodnych, pieszych i rowerowych.
Jest również dobrze usytuowany pod względem walorów historycznych, gdyż stanowi dobrą bazę wypadową na szlak Zamków Krzyżackich.

Nieruchomość została wybudowana w latach 1995-2004, działalność hotelarsko- gastronomiczna prowadzona jest nieprzerwanie od 1995 r.
Miejsce to od początku powstania stanowi bazę noclegową dla zagranicznych grup zorganizowanych, w szczególności z Holandii.

Na obiekt składa się zespół 3 budynków, o łącznej powierzchni 1187,08 mkw., na który składają się:

1. budynek główny o charakterze restauracyjno- hotelowym o pow. 638,40 mkw.
2. budynek hotelowy o pow. 135,69 mkw.
3. budynek hotelowy o pow. 412,99 mkw.

W budynkach tych do dyspozycji gości znajduje się 31 pokojów z łazienkami, dwie sale restauracyjne zdolne pomieścić 70 osób oraz sala szkoleniowo- konferencyjna, w której wygodnie pomieści się 50 osób.

Ogrodzona działka zajmuje 5.500 mkw. i jest w całości zagospodarowana pod działalność hotelarsko- gastronomiczną.
Od frontu znajduje się duży parking o pow. 300 mkw., altana drewniana przeznaczona pod imprezy na wolnym powietrzu o pow. 93,76 mkw. oraz wykończony kostką brukową plac, który w sezonie letnim powiększa część restauracyjną i jest wykorzystywany pod stoliki z parasolami.

Z tyłu znajduje się parking dla pracowników, budynek garażowo- gospodarczy (30,84 mkw.) oraz budynek gospodarczy (30,98 mkw.)

W budynku głównym na poziomie 0 znajduje się recepcja, sala restauracyjna, bar, zaplecze kuchenne, biuro oraz toaleta wspólna.
Poziom -1, to przede wszystkim duża sala szkoleniowa o pow. prawie 100mkw., toaleta wspólna, pomieszczenia magazynowe oraz techniczne, w którym znajduje się piec na ekogroszek, stanowiący główne źródło ogrzewania obiektu.

Na poziomie +1 znajduje się reprezentacyjny pokój w wieży, 8 pokojów, w tym 3 apartamenty składające się z sypialni, salonu i łazienki oraz magazynek pościeli.

W drugiej części budynku, która posiada osobne wejście z zewnątrz, znajduje się 6 pokojów z łazienkami.

W trzecim budynku na poziomie 0 urządzono 9 pokojów z łazienkami, każdy z osobnym wejściem bezpośrednio z zewnątrz. A na poziomie +1 kolejne 6 wygodnych pokojów wraz z salonem rekreacyjnym o pow. prawie 50 mkw. do wspólnej dyspozycji gości.

Media:
- ujęcie własne wody
- ogrzewanie własne: piece gazowe usytuowane w budynkach hotelowych i piec na ekogroszek znajdujący się w budynku garażowo- gospodarczym (budynki mogą być zasilane zarówno z kotłowni gazowych, jak i z kotłowni węglowej)
- zewnętrzny zbiornik gazu
- ciepła woda ogrzewana przez kotłownie
- szambo: 3 zbiorniki bezodpływowe
- prąd

Zapraszam do kontaktu.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Hotel hotel z restauracją restauracja

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2022 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA