BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Poszukujemy inwestorów do budowy farm akwaponicznych

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału 100 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
100 000 PLN
Dodano: 22 maja 2021
W systemie jeszcze: 39 dni

ID ogłoszenia: #5776
liczba wyświetleń: 348
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF

Opis ogłoszenia:

Future Farming to największa firma w Europie Środkowej zajmująca się budową i obsługą farm akwaponicznych. Wykorzystujemy nowe technologie rolnicze, które umożliwiają nam produkować wysokiej jakości warzywa i zioła, w cyklu zamkniętym z hodowlą ryb słodkowodnych, całkowicie bez chemii. Na podstawie niezależnych testów nasze produkty osiągają znacznie wyższe wartości odżywcze porównując z produktami tradycyjnymi. Jednocześnie jesteśmy w stanie zaoszczędzić do 95% czystej wody w porównaniu z tradycyjnym rolnictwem, przy minimalnym wpływie na środowisko. Obecnie posiadamy 3 farmy o łącznej powierzchni 18 000 m2.

Popyt na ekologiczną żywność cały czas rośnie. Dlatego podjęliśmy decyzję o ekspansji na następne rynki żeby oferować wysokiej jakości i ekologiczne warzywa, ryby. W tym celu współpracujemy również z inwestorami. Inwestowane środki wykorzystujemy na budowę nowych farm, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki stabilności sektora produkcji ekologicznej żywności. Inwestycja ta pozwala chronić kapitał przed inflacją. Ceny żywności nieustannie rosną. Inwestorom gwarantujemy stały zysk 8,7 % rocznie na okres 5 lat. Projekt farm akwaponicznych ma nieograniczone możliwości rozwoju. UE wprowadziła dyrektywę, która wymaga od członków produkowanie żywności ekologicznej w wysokości 25% już w roku 2030.

Twoja inwestycja przyniesie Ci atrakcyjną stopę zwrotu, ale także wesprzesz budowę farm akwaponicznych w Polsce. To okazja również dla partnerów biznesowym, którzy mogą poszerzyć swój portfel o ciekawą, przyszłościową inwestycję w branżę ekologiczną.

Zapraszam do kontaktu.

Zdjęcia:

Zobacz film:

Tagi:

poszukujemy inwestorów budowa farm akwaponicznych farmy akwaponiczne Future Farming ekologiczna żywność

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA