BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Poszukuję wspólnika-partnera w działający wysoko-rentowny biznes - sklep internetowy (motoryzacja)

Informacje podstawowe:

Miasto województwo mazowieckie
Cena sprzedaży 150 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 11 marca 2019

ID ogłoszenia: #1511
liczba wyświetleń: 445
Ogłoszenie: Poszukuję wspólnika-partnera w działający wysoko-rentowny biznes - sklep internetowy (motoryzacja) jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

W związku z dalszymi planami rozwojowymi poszukuję wspólnika w 50% udziale lub mniejszym. Sklep internetowy wyspecjalizowany (nisza rynkowa), założony w 2015. (Sklep detaliczny, w najbliższej przyszłości – hurtownia specjalistyczna). Firma prowadzi własny import, dzięki czemu zakładamy kierunek hurtowy (warsztaty, niewielki hurtowni, sklepy z częściami zamiennymi).

Sklep prezentuje się jako fachowca, ekspert w dziedzinie. Oferta sklepu zawiera 50% asortymentu od dostawców krajowych, 50% to są produkty własnego importu. Sklep korzysta z własnego katalogu autorskiego (nie Tecdoc), zawierający marki i modeli samochodów europejskiego, azjatyckiego i amerykańskiego, jakich nie oferuje konkurenci. Dzięki tym czynnikom firma zakłada marze do trzystu procent (działalność na bardzo wysokiej marży).

Rynek i konkurenci. Mimo to, że na rynku są inne sklepy z tej branży – podmiot jest najbardziej konkurencyjnym. Najważniejszą zaletą względem innych platform sprzedażowych online (przeważnie Tecdoc system) jest własny katalog, zawierający wszystkie popularne w EU marki i modeli amerykańskie i azjatyckie, oraz modeli i wersji, jakich nie ma w Tecdoc. Własny magazyn i własny import umożliwiają planowanie stanu magazynowego według popytu, a nie stanów dostawców krajowych. Taki marketing pozwala oferować asortyment, jakiego inne sklepy nie maja ani w ofercie, ani na stanie. Oprócz tego - odporność na konkurencję.

Perspektywy w najbliższej przyszłości
- start sklepu .de dla użytkowników z Niemiec (strona jest przygotowana do startu na 85%)
- założenie kierunku hurtowego b2b (strona b2b już jest zrealizowana)
- dodanie nowych kategorii towarowych (nowy wysoko rentowny produkt)

Wspólnik z kapitałem ok. 190-210 tys. zł

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/nJX74kn1yn4

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

poszukiwany wspólnik poszukiwany partner sklep internetowy motoryzacja

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA