BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Piękny nowoczesny budynek fantastycznie położony na plaży

Informacje podstawowe:

Województwo pomorskie
Miasto Rewa
Cena sprzedaży 11 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
Profil działalności Budynek położony na plaży
11 000 000 PLN
Dodano: 15 lipca 2021
W systemie jeszcze: 39 dni

ID ogłoszenia: #6036
liczba wyświetleń: 233
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


pomorskie
Opis ogłoszenia:

Wyjątkowa okazja - piękny nowoczesny budynek fantastycznie położony na plaży z niesamowitym widokiem na morze !

Gotowa koncepcja nowej aranżacji wnętrza na 15 luksusowych apartamentów z widokiem na morze !

MIESZKAJ, ZARABIAJ I CIESZ SIĘ KAŻDEGO DNIA TYM WYJĄTKOWYM MIEJSCEM !Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 733m2 położony na działce 1436m2 w unikalnej lokalizacji- bezpośrednio nad brzegiem morza w Rewie koło Gdyni, do tej pory funkcjonowała tu restauracja z apartamentem dla Właściciela, jaką teraz będzie pełnił funkcję - zależy wyłącznie od Ciebie :-)

BUDYNEK

Całoroczny wolnostojący piętrowy budynek, trzy kondygnacje naziemne.

KONCEPCJA ARANŻACJI - PODZIAŁU WNĘTRZA NA 15 LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW (w cenie)

PARTER: 7 apartamentów o powierzchni od 37 - 50m2, w tym 5 apartamentów 2- pokojowych i 2 apartamenty 1-pokojowe

PIĘTRO i ANTRESOLA: 8 apartamentów o powierzchni od 41 - 81m2, w tym 5 apartamentów 2- pokojowych i 3 apartamenty 3-pokojowe

W każdym apartamencie zaprojektowano aneks kuchenny.

STAN OBECNY

Budynek został wybudowany w 2014r i dostosowany został do funkcji restauracji i wypożyczalni sprzętów do sportów wodnych z częścią mieszkalną.

PARTER 350m2 - sala restauracyjna z barem 184m2 z olbrzymimi panoramicznymi przesuwnymi wysokimi oknami na dwóch ścianach z wyjściem na zewnętrzny taras i widokiem na morze, toalety dla gości, kuchnia, zaplecze kuchenne 113m2 (kuchnia z windą kuchenną, chłodnia, zmywak, przygotowalnie, magazyny, zaplecze socjalne personelu - szatnia i toalety personelu, biuro)

PIĘTRO 345m2 - sala restauracyjna z barem 200m2, podobnie jak na parterze - dwie ściany przeszklone panoramicznymi przesuwnymi wysokimi oknami z wyjście na balkony skąd roztacza się niepowtarzalny i niczym nie zasłonięty przepiękny widok na morze, druga mniejsza sala 63m2, toalety dla gości, 2 - poziomowy apartament 91m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka i sypialną

STAN TECHNICZNY - WYSOKI STANDARD

Budynek oddany do użytkowania w 2014r, wybudowany w wysokim standardzie, posiadający aktualne odbiory potrzebne do funkcjonowania restauracji.

Ponieważ budynek znajduje się w zasadzie na plaży w bezpośredniej bliskości morza, wzniesiony został w specjalnej technologii dostosowanej do warunków - na 36 studniach/ palach żelbetowych zbrojonych o średnicy 1,2 -2,5 m i długości 3-5 m, na podłoże została wylana płyta żelbetowa zbrojona / płyta samonośna/ i na niej jest usytuowany budynek, konstrukcja budynku jest żelbetowa, zbrojona, a beton wysokiej jakości z chemią wodoszczelny, główna konstrukcja dachowa /koperta/ na której leży cały dach też jest z żelbetu zbrojonego, elewacja ocieplona i pokryta klinkierem, dach kryty dachówką ceramiczną, stolarka okienna aluminiowa ciepła z przesuwnymi drzwiami tarasowymi i balkonowymi, szyby hartowane 6mm, posadzki wyłożone gresem, toalety wykończone w glazurze, balustrady stalowe, balkony i tarasy wyłożone deską modrzewiową impregnowaną.

Cały obiekt przed odbiorem sprawdzany był kamerą termowizyjną - jest perfekcyjnie zaizolowany termicznie !
Obiekt sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem - nowoczesną wyposażoną kuchnią, wyposażeniem i umeblowaniem sal restauracyjnych i apartamentu.

DZIAŁKA

Działka o powierzchni 1436m2 w całości ogrodzona ozdobnym murowanym ogrodzeniem, pokrytym klinkierem i elementami drewna, z oświetleniem całego terenu posesji, część terenu pokryta jest tarasami wyłożonymi deską modrzewiową impregnowaną.

Obiekt posiada własny parking.

MEDIA i UZBROJENIE

Wszystkie media miejskie w budynku - gaz, woda, kanalizacja, energia elektryczna, instalacja alarmowa, kamery, monitoring, wentylacja i klimatyzacja, nagłośnienie sal restauracyjnych

Budynek ogrzewany jest pompą ciepła z zasobnikiem na ciepłą wodę, z rozprowadzonym wodnym ogrzewaniem podłogowym - jest to bardzo ekonomiczna forma ogrzewania - miesięczny koszt ogrzania budynku (o powierzchni ponad 700m2) w sezonie zimowym wynosi ok. 1000zł !

MPZP

Nieruchomość położona jest w pasie nadmorskim, bezpośrednio przy plaży i lini brzegowej w pierwszej linii zabudowy w jednostce oznaczonej Ut, Kp - teren usług turystycznych - wypożyczalnie sprzętu do sportów wodnych, obiekty związane z uprawianiem żeglarstwa, surfingu, rybołówstwa itp o następujących parametrach:

- funkcje uzupełniające - obiekty i urządzenia zaplecza przystani jachtowej.

- dopuszcza się pensjonat, gastronomię oraz inne funkcje niezbędne dla funkcjonowania ośrodka usług turystycznych, także w formie sezonowych punktów gastronomicznych i handlowych.

- intensywność zabudowy - do 0.60

- wysokość zabudowy - do 10.0 m

- minimalna powierzchnia działki - 900 m2 (nie dotyczy obiektów sezonowych)

ZALETY

- wyjątkowa nadmorska lokalizacja w pierwszej lini zabudowy bezpośrednio przy lini brzegowej morza i plaży

- zaledwie 15 km od Trójmiasta

- wyjątkowy, piękny i niczym nie ograniczony widok na morze

- gotowa koncepcja aranżacji wnętrza - podziału na 15 luksusowych apartamentów - w cenie !

- budynek perfekcyjnie wybudowany i wykończony

- gotowy biznes

- możliwość adaptacji na pensjonat czy apartamenty pod wynajem

- na terenie historycznych holenderskich kanałów w okolicach Rewy ma powstać marina dla nawet 2 tys. jachtów, prace mają ruszyć w 2020 roku a jej powstanie może mieć kolosalny wpływ na rozwój żeglarstwa

Cudowna i wyjątkowa nadmorska lokalizacja z unikalnym widokiem na morze, nowoczesna bryła, wysoki standard - od Ciebie zależy jak wykorzystasz ten potencjał - mieszkaj, zarabiaj i ciesz się morzem non stop !

Cena: 11 mln. zł + VAT

WOLNY OD ZARAZ - POLECAM !

Rewa - nadmorska miejscowość położona bezpośrednio nad morzem w Nadmorskim Parku Krajobrazowym, 15km od Trójmiasta, z kąpieliskami, przystanią morską, molem. Ruch turystyczny związany jest z położeniem. Piaszczysty Cypel Rewski osłaniający niewielką zatoczkę, sprzyja uprawianiu windsurfingu i kitesurfingu. Rewa stanowi alternatywę dla często zatłoczonych miejskich kąpielisk Trójmiasta. W sierpniowe noce można obserwować bioluminescencje w wodzie małej zatoki (ruch ryb lub innych przedmiotów powoduje smugi turkusowego światła) pod wpływem obecności bruzdnic.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

budynek budynek na plaży

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA