BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Piekarnia na sprzedaż

Informacje podstawowe:

Miasto Województwo świętokrzyskie
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Województwo
Rok rozpoczęcia działalności 2004
Profil działalności Piekarnia
do negocjacji
Dodano: 11 sierpnia 2022
W systemie jeszcze: 3 dni

ID ogłoszenia: #7861
liczba wyświetleń: 73
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF

Opis ogłoszenia:

Sprzedam lub wydzierżawię dobrze prosperującą piekarnię funkcjonującą na rynku od 2004 roku, ze stabilnym rynkiem zbytu gwarantującym zysk. Firma zajmuje się głównie produkcją pieczywa i wyrobów pół cukierniczych, wypiekanych według tradycyjnych receptur. Piekarnia w pełni wyposażona w park maszynowy.

Dwukondygnacyjny budynek piekarni, oddany do użytku w 2017 roku, o powierzchni użytkowej 1072,27m² znajduje się na działkach o łącznej powierzchni 4094,62m² położonej między dwoma drogami gminnymi w miejscowości Adamów, powiat starachowicki.

Na parterze o łącznej powierzchni 648,78m² znajduje się: hala produkcyjna o pow. 334,91m², magazyn chleba, pomieszczenie załadunku i rozładunku chleba oraz magazyn surowców, pomieszczenie do produkcji bułki tartej, zmywalnia, magazyn gospodarczy, pomieszczenie na środki czystości, kotłownia, WC 2x, winda towarowa.

Na piętrze o łącznej powierzchni 423,49m² znajduje się poddasze użytkowe (hala o pow. 166,73m²), magazyn mąki, przestronne biuro, pomieszczenie socjalne, wypoczynkowe, gospodarcze oraz na środki czystości, dwie szatnie: męska i damska, do których przynależą usytuowane w osobnych pomieszczeniach umywalki, natryski i WC.
Teren, na którym znajduje się piekarnia w pełni ogrodzony i utwardzony kostką.

Budynek piekarni w planie zagospodarowania przestrzennego znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 53. MN/U – zabudowa mieszkaniowa i usługi nieuciążliwe co daje możliwości zmiany przeznaczenia budynku na inny rodzaj działalności.
Cena 2 400 000 zł – do uzgodnienia.

Zdjęcia:

Tagi:

piekarnia piekarnia na sprzedaż

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2022 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA