BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Odstąpię lokal FAST-FOOD - Syta Huta

Informacje podstawowe:

Województwo małopolskie
Ulica os. Handlowe 8
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 11 marca 2019

ID ogłoszenia: #1512
liczba wyświetleń: 1111
Ogłoszenie: Odstąpię lokal FAST-FOOD - Syta Huta jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.malopolskie


Opis ogłoszenia:

Odstąpię działający obiekt typu street-food w Nowej Hucie. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w ruchliwym ciągu handlowym. W pobliżu między innymi zajezdnia autobusowa, szkoła, urząd miasta, ZUS czy choćby duże osiedla.

Pomieszczenie jest po odbiorach i działa drugi rok. Gotowe do wejścia od zaraz. Na wyposażeniu wszystkie potrzebne sprzęty gastronomiczne, telewizor LED Samsunga do wyświetlania oferty, ekspres do kawy. W obiekcie zainstalowana została duża witryna z oknem sprzedażowym skierowanym bezpośrednio na szeroki chodnik (dużo miejsca na postawienie stolików), którym spacerują liczni przechodnie. W pomieszczeniu jest wydajna wentylacja mechaniczna i osobne WC. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo niski czynsz najmu i bardzo ugodowa właścicielka obiektu.

Ogłoszenie idealne dla osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z gastronomią bez inwestowania bardzo dużych pieniędzy, bez ryzyka niepowodzenia jak również dla tych, którzy już w tym działają i szukają miejsca taniego w utrzymaniu i dobrze zlokalizowanego.

Interes do przejęcia z całą bazą dostawców, know how i jeśli ktoś będzie zainteresowany to również z marką i fanpejdżem (choć te wolałby zachować do nowego lokalu, ale wszystko do ustalenia). Obecnie punkt działa, przynosi dochody i nie wymaga zmian, choć jest jeszcze duże pole do popisu. Wszystko zależy od pomysłu, ale i w obecnej formie lokal stanowi stabilne źródło zarobku.

KWOTA ODSTĘPNEGO DO USTALENIA.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

odstąpię lokal lokal FAST-FOOD Syta Huta street-food

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA