BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Obiekt z przeznaczeniem na dom seniora

Informacje podstawowe:

Województwo małopolskie
Miasto Wysocice
Cena sprzedaży 3 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Profil działalności Dom seniora
3 500 000 PLN
Dodano: 30 lipca 2021
W systemie jeszcze: 0 dni

ID ogłoszenia: #6113
liczba wyświetleń: 64
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


malopolskie
Opis ogłoszenia:

Działka wraz z domem w Wysosicach to nieruchomość o ogromnym potencjale. Prostokątna, duża (bo aż pięćdziesięcioarowa) działka położona na terenie Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego, do której prowadzi asfaltowa droga dojazdowa, stwarza rozliczne możliwości zagospodarowania. Ciekawie zaprojektowany dwupoziomowy budynek w zamyśle inwestorów miał pełnić rolę domu opieki, ale doskonale nadaje się również na hotel, klimatyczny pensjonat, ośrodek kolonijny czy dom weselny, a nawet gospodę z miejscami noclegowymi.

Parter budynku to aż 477 m2, na których bardzo ekonomicznie rozmieszczono 6 dwuosobowych i jeden trzyosobowy pokój dla pensjonariuszy – wszystkie oczywiście z łazienkami. Znalazła się tu również przestronna jadalnia z salonem, pokój lekarski, pokój socjalny, gabinet, kuchnia wraz z zapleczem magazynowym, kuchnia podręczna dla pensjonariuszy, pralnia, kotłownia oraz pomieszczenia gospodarcze i magazyny. Na piętrze o pow. użytkowej ok. 450 m2 zaprojektowano 130-metrowe mieszkanie, ale całą przestrzeń tej kondygnacji można z łatwością dowolnie podzielić i również przeznaczyć na cele usługowe, co w sumie (parter + piętro) daje aż ponad 900 m2 do wykorzystania.

Z myślą o pierwotnym przeznaczeniu pokoje wyposażono w szafy przesuwne i szafki nocne, a gabinet i pokój lekarski w biurka, szafki i regały. W budynku zainstalowano również pralkę, suszarkę, 2 lodówki oraz kuchnię gazową.

Bliskość Krakowa, ale jednocześnie Ojcowskiego Parku Narodowego z jego licznymi atrakcjami oraz możliwość dojazdu w ciągu 30 minut do centrum miasta dają gwarancję, że bez względu na przeznaczenie nieruchomości, na pewno nie zabraknie tu klientów. Działka w Wysocicach leży prawie dokładnie pośrodku między Słomnikami, Skałą, Miechowem i Wolbromiem, a więc obiekt usługowy tak korzystnie położony może liczyć również na zainteresowanie klientów z tych miejscowości.

Nieruchomość może stanowić idealną bazę wypadową do zwiedzania Krakowa, wędrówek po Ojcowskim Parku Narodowym oraz podkrakowskich dolinkach. Okolice Wysocic to raj dla koniarzy i miłośników wspinaczki skałkowej. W pobliżu znajduje się kilkanaście stadnin i ośrodków jazdy konnej, więc współpraca z nimi i szkółkami wspinaczkowymi na pewno może zaowocować ciekawym pomysłem na biznes. Pobliskie zamki w Korzkwi, Pieskowej Skale i Ojcowie są przez cały rok magnesem przyciągającym turystów, a ceny pokoi w centrum Krakowa gwarantują, że obiekt hotelowy położony w zacisznej okolicy zawsze będzie cieszył się dużym powodzeniem.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

dom seniora Obiekt INES Properties

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA