Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Na sprzedaż lokal w którym prowadzona jest działalność hotelowa

Informacje podstawowe:

Województwo podkarpackie
Miasto Rzeszów
Cena sprzedaży 6 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj

Opis oferty:

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy stanowiący część kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum Rzeszowa.

Budynek, w którym znajduje się przedmiotowy lokal składa się z czterech powtarzalnych kondygnacji nadziemnych oraz jednej podziemnej, przy czym przedmiotem sprzedaży są trzy powtarzalne piętra i piwnica o łącznej pow. ok. 700 m2, z wyłączeniem parteru, który zajmują lokale handlowo-usługowe oraz części przyziemia.

Na przedmiotowy lokal składa się 30 pokoi oraz pomieszczenia wspólne tj. sanitariaty, łazienki, pomieszczenia socjalne, ciągi komunikacyjne. Do lokalu prowadzą dwa wejścia. Na piętra zaś prowadzą dwie szerokie, doświetlone klatki schodowe. Budynek wyposażony jest we wszystkie media: prąd, wodę, kanalizację, gaz z własną kotłownią, światłowody. Kolejnym atutem oferty są własne miejsca postojowe przed budynkiem. Budynek systematycznie remontowany, m.in. wykonano nowe węzły sanitarne, z nową instalacją wodno-kanalizacyjną, systemy przeciwpożarowe, czujniki dymu i gazu, awaryjne oświetlenie, monitoring, światłowodowy internet oraz inne, które spełniają wymogi dotyczące obiektów noclegowych.

Najbliższe otoczenie obiektu stanowią punkty handlowo-usługowe, galerie handlowe, dworzec autobusowy i kolejowy, co zapewnia duże natężenie ruchu pieszego i samochodowego. Daje to gwarancję rozwoju szczególnie dla branży hotelarskiej, ale także każdej innej. Budynek hotelowy z satysfakcjonującą historią. Hostel bowiem mieści się w kamienicy z 1939 r. po byłym Hotelu Resovia, historycznie znany jako Hotel barona Roppa. Zakup przedmiotowej nieruchomości można potraktować jako gotową inwestycję przejmując miejsce aktualnie prosperującego Hostelu Dzięki znakomitej lokalizacji jest to idealny obiekt inwestycyjny, w dobrej kondycji technicznej. Warto wspomnieć, że w trakcie realizacji jest dokumentacja na rozbudowę i nadbudowę obiektu.

Cena: 6,5 mln zł za hostelową część budynku.

Nie wyklucza się możliwości sprzedaży całej kamienicy, lub Hostelu oraz firmy zarządzającej w cenie do ustalenia.

Zdjęcia obiektu:

Zobacz mapę:

Tagi:

działalność hotelowa hostel lokal użytkowy inwestycje w nieruchomosci

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2019 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA