BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Kopalnia bazaltu na sprzedaż - ok. 2,9 mln ton

Informacje podstawowe:

Województwo dolnośląskie
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 22 marca 2019

ID ogłoszenia: #1620
liczba wyświetleń: 1031
Ogłoszenie: Kopalnia bazaltu na sprzedaż - ok. 2,9 mln ton jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.dolnoslaskie


Opis ogłoszenia:

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży Kopalni Bazaltu o zasobach udokumentowanych ok. 2,9 mln ton. Kamieniołom jest czynny, posiada wszystkie pozwolenia na wydobywanie kamienia i jego obróbkę.

Bazalt jest surowcem najwyższej klasy ocenianym jako najlepszy w Europie nie tylko ze względu na jego parametry fizyko] chemiczne, które pozwalają. Zastosowany bazalt do produkcji kruszyw, tłucznia kolejowego i leizny, ale również, dlatego że jako jedyny w Polsce nadaje się do produkcji kostki bazaltowej i pięknych elementów dekoracyjnych.

Cena kopalni określono na podstawie wyceny Rzeczoznawcy i podlega negocjacji. Wyrażamy nadzieję, że oferta sprzedaży spotka się z Państwa zainteresowaniem co zaowocuje transakcją satysfakcjonującą obie strony.Posiada badania pod PKP.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/CgUQnwOnJBI

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Kopalnia bazaltu bazalt kopalnia na sprzedaż Na sprzedaż

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA