Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Inwestycja w rozwój biura wzornictwa przemysłowego

Informacje podstawowe:

Wysokość kapitału 200 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
Rok rozpoczęcia działalności 2015
Profil działalności Działalność Gospodarcza
Liczba udziałowców 1
Elementy przewagi nad konkurencją - Doświadczenie w projektowaniu i prototypownia urządzeń - Wysoki poziom projektowanych urządzeń
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak

Opis oferty:

Celem inwestycji jest wzniesienie studia projektowego na wyższy poziom. Obecnie działam sam w mieszkaniu, mam sprzęt (dwa profesjonalne komputery stacjonarne) do projektowania i budowy prototypów (3 drukarki 3D, technologie FDM i SLA ).

Aby ruszyć do przodu i funkcjonować jak prawdziwe studio projektowe muszę dokupić dodatkowe drukarki 3D, skaner 3D, wynająć lokal w którym będzie można zatrudniać pracowników i budować prototypy, wyposażyć w resztę sprzętu i dostosować biuro do pracy.

Dodatkowo nie jestem już w stanie zajmować się wszystkim sam, czyli marketing, pozyskiwanie nowych klientów, potrzebuję do tego pracownika który będzie się tym zajmował.

Brakuje mi również dodatkowego projektanta który tak jak ja będzie się zajmował projektowaniem, budową prototypów, drukiem 3D na zamówienie czy skanowaniem 3D.

Dzięki inwestycji powstanie profesjonalne studio projektowe z zapleczem zasobów pozwalających projektować i budować prototypy dla klientów z Polski i całego świata.

Firma dalej będzie działać pod nazwą „Czyżewski-Design„ (www.czyzewski-design.com) ponieważ ma to być rozbudowa już istniejącej marki o nowe możliwości i reprezentowanie marki w formie fizycznego studia projektowego z pracownikami.

Dodatkowymi możliwościami inwestycji będą, druku 3D na zamówienie, skan 3D i sprzedaży drukarek 3D. Wymienione usługi będą realizowane przez już gotową stronę internetową poświęconą drukowaniu 3D na zamówienie skanowaniu i sprzedaży drukarek 3D pod nazwą „ Rozwiązania przyrostowe „ ( www.rozwiazaniaprzyrostowe.pl )

Zdjęcia obiektu:

Tagi:

Wzornictwo przemysłowe projektowanie prototypowanie druk 3D skanowanie 3D projektowanie samochodów projektowanie urządzeń

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2019 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA