BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Inwestycja w ośrodek turystyki alternatywnej

Informacje podstawowe:

Województwo dolnośląskie
Wysokość poszukiwanego kapitału 3 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 05 sierpnia 2021

ID ogłoszenia: #6147
liczba wyświetleń: 85
Ogłoszenie: Inwestycja w ośrodek turystyki alternatywnej jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.dolnoslaskie
Opis ogłoszenia:

Na 6 ha ziemi w Górach Izerskich z przepięknym widokiem na panoramę Karkonoszy planujemy stworzenie ośrodka agroturystycznego składającego się z 10 całorocznych domów, w których miejsce do wypoczynku znajdzie nawet 60 osób. Super miejsce na wypady do Karpacza, Szklarskiej Poręby, Świeradowa. Tysiąc zamków, pałaców. Narty, konie, szybowce, obserwacje astronomiczne, rowery. Domki zapewnią wszelkie potrzeby, kuchnia, pomieszczenie do przechowania nart, suszenia butów, 2 sypialnie, toaleta i łazienka. Domy energooszczędne, instalacje fotowoltaiczne i ogrzewanie elektryczne.

Łatwo policzyć domek za 500 zł. za dobę czyli 5000 zł./dziennie. Sezon tu trwa 9 miesięcy rocznie. Przy 60% średnim obłożeniu, to ponad milion rocznie. Koszty prowadzenia nie przekroczą 30%. Poszukajcie domku do wynajęcia poniżej 500 zł za dzień na lato 2021. Nierealne.

Turystyka alternatywna, to rosnąca kategoria wypoczynku. Świetna architektura, luksusowe domy, niezależność, brak bliskich sąsiadów, duży, własny teren, oszałamiające widoki… Na naszej działce znajdziecie to wszystko.

Potrzebujemy wspólnika lub inwestorów, którzy wezmą udział w tym przedsięwzięciu i obejmą określoną część udziałów w zależności od zainwestowanej kwoty.

Zapraszam do inwestowania.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

inwestycja ośrodek turystyki alternatywnej ośrodek turystyki

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA