BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Inwestycja na obecny czas

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału 50 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
Forma prawna Osoba prywatna
50 000 PLN
Dodano: 24 maja 2020
W systemie jeszcze: 12 dni

ID ogłoszenia: #4159
liczba wyświetleń: 66
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF



Opis oferty:

Witam.

Proponuję inwestycję w kontrakty terminowe.

Tego rodzaju biznes jest niestandardowym, skutecznym sposobem zarabiania pieniędzy, i wbrew obiegowym opiniom mniej ryzykownym niż większość standardowych inwestycji. Można uzyskać ponadprzeciętną stopę zwrotu z niewielkiego kapitału. Przewaga tego rodzaju inwestycji nad standardowym biznesem polega na tym, ze można bardzo precyzyjnie ograniczyć zakładany poziom ryzyka ( 1%, 2%, 5%), co zabezpiecza przed niekontrolowaną stratą z kapitału początkowego, oraz że w dowolnym momencie można wycofać się z inwestycji.

Oferta jest przeznaczona dla inwestora świadomego, który zakłada ryzyko na jakie sobie może pozwolić w realnym biznesie.

Jak w każdym przedsięwzięciu liczy się sposób. Ja go posiadam.

Opracowałem system transakcyjny na niemiecki index DAX, notowany na światowych giełdach, który umożliwia bezpieczne osiąganie stałych zysków. Na dowód tego załączam historię transakcji symulacyjnych, które przeprowadziłem od listopada 2019 r do dnia 15 maja 2020 r, z kapitału początkowego 10000 zł i powiększyłem ten kapitał do kwoty 70948.78 zł, a więc dochód brutto wyniósł 60948.78 zł, zatem po opodatkowaniu (19%), dochód netto (zysk) wyniósłby 49368.52 zł.

Brak własnego kapitału jest przyczyną poszukiwania go na zewnątrz. jednak nie za wszelką cenę. Mam ściśle określone warunki współpracy. W tym miejscu wyjaśniam że potencjalny inwestor nie przekazuje mi w żadnej formie pieniędzy. Sam zarządza swoim kapitałem. W modelu który proponuję ja nie będę mógł tego robić.
Minimalna kwota kapitału początkowego to 50000 zł.

Na początek jednak proponuję, przez tydzień transakcje symulacyjne w czasie rzeczywistym , gdzie potencjalny inwestor będzie mógł widzieć jak dokonuję transakcji i jakie efekty można osiągnąć. Jeżeli Pan/Pani nabierze przekonania do inwestycji przedstawię warunki współpracy.

Zapraszam do pierwszego kontaktu przez formularz i ewentualnie podanie numeru telefonu kontaktowego, celem ułatwienia komunikacji.

Zdjęcia obiektu:

Tagi:

bezpieczne inwestycje stabilny biznes regularny zysk niewielki kapitał początkowy kontrakty terminowe

Zobacz również:



Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2020 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA