BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Inwestor - wspólnik do prowadzenia komisu samochodowego

Informacje podstawowe:

Miasto województwo małopolskie
Cena sprzedaży 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 26 marca 2019

ID ogłoszenia: #1654
liczba wyświetleń: 492
Ogłoszenie: Inwestor - wspólnik do prowadzenia komisu samochodowego jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Poszukuję inwestora / wspólnika do prowadzenia komisu samochodowego.

Firma, którą prowadzę działa i ma się dobrze. W ofercie jest blisko 20 samochodów używanych. Inwestora potrzebuję, aby zwiększyć liczbę samochodów w ofercie oraz przenieść plac do atrakcyjniejszej lokalizacji, co przyczyni się na wzrost sprzedaży (obecnie komis jest na uboczu i sprzedaż odbywa się głównie z ogłoszeń).

Przyszły inwestor powinien mieć pojęcie o motoryzacji oraz posiadać gotówkę rzędu 500000 zł wzwyż do zainwestowania. Aktualnie komis znajduje się w małopolsce. Mile widziane osoby posiadające działkę w atrakcyjnej lokalizacji do tego typu działalności (przy głównych drogach).

Ze swojej strony oferuję działanie w sprawdzonym modelu biznesowym pod bardzo atrakcyjną, łatwą do zapamiętania nazwą. W niedalekiej przyszłości planuję podjęcie skutecznych działań marketingowych zwiększających rozpoznawalności i zaufanie do marki. W planach rozwojowych są konkretne działania m.in. na YouTube mające sens przy odpowiednim zwiększeniu liczby aut w ofercie.

Posiadam niezbędne kontakty biznesowe umożliwiające zakup samochodów w atrakcyjnych cenach.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pisemny zostawiając numer telefonu do siebie, możliwą gotówkę do zainwestowania, ewentualne posiadane działki w konkretnych lokalizacjach itp. Z wybranymi osobami będę się kontaktował telefonicznie i umawiał na spotkania.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

poszukiwany inwestor poszukiwany wspólnik prowadzenie komisu samochodowego komis samochodowy

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA