BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Firma Złodziej na Zamówienie

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Gliwice
Cena sprzedaży 110 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2018
Profil działalności Kontroling, Doradztwo, Audyt
Forma prawna Jednoosobowa działalność gospodarcza
Liczba udziałowców 100
Powód sprzedaży W obecnym czasie skłaniam się do poświęcenia mojego czasu aby rozwinąć inne swoje działalności, które pozwolą na w pełni zdalną pracę, ponieważ zmierzam ku wyprowadzce za granicę. Jest to główny powód determinujący moją decyzję o sprzedaży i przeniesieniu praw do marki Złodziej na Zamówienie.
Elementy przewagi nad konkurencją 1. Brak konkurencji
2. Mocna pozycja w uznanych mediach
3. Świetne SEO w wyszukiwarkach
4. Stała współpraca z liderami w branży spożywczej, odzieżowej, produkcyjnej
5. Wypracowany niezawodny schemat działania
6. Dokumentacja przygotowana przez kancelarie prawną, gwarantująca bezpieczeństwo prowadzonych usług
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
Nieruchomość na własność nie
Współpraca posprzedażowa Tak
Cena do negocjacji tak
110 000 PLN
Dodano: 08 października 2021
W systemie jeszcze: 1 dni

ID ogłoszenia: #6416
liczba wyświetleń: 45
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


slaskie
Opis ogłoszenia:

Firma zajmuje się optymalizacją kosztów związanych z kradzieżami w przedsiębiorstwach spożywczych, handlowych oraz produkcyjnych.

Tam gdzie sklepowe zabezpieczenia zawodzą, spryt złodziei nie zna granic a obowiązki pilnowania towarów powierza się nieodpowiednim osobom, pojawia się problem w postaci olbrzymich strat finansowych, które w żaden sposób nie są uwzględnione w dokumentach. Rzetelność i fachowe podejście ochroniarzy budzą wiele wątpliwości. Tym bardziej, że często są zatrudniani przez zewnętrzne firmy ochroniarskie, a osoby w nich zatrudnione posiadają niskie kompetencje, co pozwala obniżyć koszty firmy podwykonawczej. Często również poziom ich przeszkolenia jest niewystarczający.

Wtedy do akcji wkracza nasza firma. Do tej pory obniżyliśmy straty o średnio 40% w przedsiębiorstwach, które z nami współpracowały.

Można o nas przeczytać m.in. w:
- Forbes
- Money
- Teoriabiznesu


Do tej pory działaliśmy na terytorium całego kraju, głównie w województwach: lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, śląskie, małopolskie. Stale otrzymujemy propozycję kolejnych zleceń oraz chęci nawiązania stałej współpracy.
Podjęliśmy działania celem budowy sieci franczyzowej, jednak zostały one wstrzymane ze względu na podjętą decyzję o sprzedaży.

Działalność jest dochodowa oraz rozwojowa. Na jej podstawie można zbudować markę franczyzową obejmującą cały kraj. Wymaga nadzorowania i odpowiednich umiejętności w zakresie zarządzania pracownikami oraz negocjacji w rozmowach biznesowych.
Średnie przychody roczne wynoszą 210 000zł. Średni zysk roczny to 115 000zł netto.

W skład marki wchodzą:
Domena - domena .pl, jak również inne domeny pokrewne (łącznie 13 domen)

Strona internetowa - zbiór uporządkowanych logicznie, połączonych ze sobą przez nawigację oraz linki, elementów prezentowanych za pomocą przeglądarki internetowej, dostępny pod domeną, do której prawa autorskie posiadamy

Kontent - zawartość strony internetowej obejmująca elementy tekstowe, graficzne, audiowizualne, skrypty, kody źródłowe oraz aplikacje (w tym adres mailowy), do których prawa własności i prawa autorskie posiadamy, w tym hasła dostępowe do CMS

Logo - logotyp, do którego prawa autorskie posiadamy, umieszczony na Stronie internetowej, składający się ze znaku graficznego i słownego dodatku „Złodziej na zamówienie”

Marka Złodziej na Zamówienie - przedmiot własności i praw autorskich, które posiadamy obejmujący domenę, stronę internetową, kontent i logo

Know How - wszystkie wzory oraz skrypty dokumentów a także procedury i raporty, które są niezbędne do przeprowadzanie wszystkich naszych usług względem kontrahentów a także wszystkie materiały pomocnicze.

Materiały dodatkowe - wszelkie materiały zawierające pliki graficzne, projekty: wizytówek, smyczy na klucze, koszulek, bluz a także folii na samochód.

Z kwestii niematerialnych przekażemy również kontakty do naszych najlepszych pracowników, którzy na pewno będą chętni kontynuować pracę a także do informatyka oraz grafików i przedstawicieli, z którymi współpracujemy.
Oczywiście przekażemy kontakt do nowego właściciela, wszystkim kontrahentom, z którymi prowadzimy stałą współpracę.

Proponuję pełne wsparcie w okresie miesiąca od dnia podpisania umowy. Następnie przez kolejne trzy miesiące konsultacja w formie mailowej odbywana raz w tygodniu. Za pełne wsparcie możemy rozumieć: stały kontakt wideo oraz telefoniczny z moją osoba oraz moja obecność podczas spotkania z trzema nowymi klientami celem zaprezentowania formy oraz strategii negocjacyjnych prowadzonych w tego typu spotkaniach.

Na starcie proponuje dwugodzinne spotkanie w formie wideo rozmowy celem omówienia wszystkich kluczowych kwestii związanych z działalnością firmy Złodziej na Zamówienie.

Marka Złodziej na Zamówienie

Domena : https://zlodziejnazamowienie.pl

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Złodziej na Zamówienie

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA