BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Firma produkcyjna w branży motoryzacyjnej

Informacje podstawowe:

Branża Produkcja
Województwo wielkopolskie
Miasto Poznań
Cena sprzedaży 180 000 PLN
Strona internetowa http://www.schoot.com.pl/
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
180 000 PLN
Dodano: 10 grudnia 2018
W systemie jeszcze: 56 dni

ID ogłoszenia: #618
liczba wyświetleń: 340
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


wielkopolskie


Opis oferty:

Sprzedamy firmę, zajmującą się produkcją oraz sprzedażą specjalnych zawieszek serwisowych, używanych w Autoryzowanych Salonach i Serwisach Samochodowych. Proponowane produkty, tworzą na rynku motoryzacyjnym nowy standard obsługi klienta, podnosząc jakości usług, stąd też cieszą się coraz większą popularnością i zainteresowaniem.

Firma istnieje i prężnie działa od 7 lat ma więc ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku polskim. Dysponuje bazą swoich klientów – w tym stałych, dużych odbiorców na terenie całego kraju.

Firma posiada także całą linią produkcyjną produktu oraz profesjonalnie przygotowaną stroną internetową, pozwalającą na zdobywanie kolejnych kontrahentów.

Wszystkie maszyny i urządzenia są wolne od leasingu, czy kredytów - w 100% są własnością firmy.

Firma nie ma żadnych zobowiązań, czy zadłużeń. Na dowód powyższego, jesteśmy w stanie przedłożyć dokument o braku zaległości, potwierdzony notarialnie.

Firma nie posiada pracowników, gdyż jest mało angażująca.
Razem z firmą przekażemy Państwu cały know-how działalności (całość informacji, związanych ze zdobytym przez nas doświadczeniem w omawianej dziedzinie).

Nowego właściciela firmy, chętnie wprowadzimy w tajniki branży, w razie potrzeby przeszkolimy go również pod kątem prowadzenia tego typu działalności.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Opisany podmiot gospodarczy, gotowy jest do szybkiego podjęcia własnej działalności. O kontakt prosimy wyłącznie osoby prawdziwie zainteresowane ofertą.

Odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, przedstawimy wszystkie niezbędne dokumenty (dokumenty potwierdzające własność, sprawozdania finansowe, zestawienia, dokumenty rejestrowe), zaprezentujemy stronę internetową etc.

Całość ewentualnej transakcji i przekazania firmy, odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w dogodnym dla Państwa terminie. Kwota jaka nas interesuje to 180 000zł.

Zdjęcia obiektu:

Zobacz mapę:

Tagi:

firma produkcyjna branża motoryzacyjna

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA