BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Działka inwestycyjna z zaplanowaną inwestycją

Informacje podstawowe:

Kwota inwestycji 5 900 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
5 900 000 PLN
Dodano: 25 sierpnia 2020
W systemie jeszcze: 17 dni

ID ogłoszenia: #4502
liczba wyświetleń: 844
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


zachodniopomorskie
Opis ogłoszenia:

Atrakcyjna działka inwestycyjna na Wyspie Wolin - miejscowość Kołczewo.

Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w województwie w miejscowości Kołczewo przy ulicy Zwycięstwa o powierzchni 8,8449 ha, zaledwie 6 km od wybrzeża Morza Bałtyckiego, 15 km od Międzyzdrojów oraz 30 km od Świnoujścia.

Teren posiada plan zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod: budownictwo na cele sanatoryjne z obiektami towarzyszącymi (np. hotel, sanatorium dziecięce, sklepu, obiekty sportowo-rekreacyjne, basen kryty, ośrodka jazdy konnej, pola namiotowego, itp.)

Teren został podzielony, wytyczono drogi wewnętrzne. Działka posiada koncepcję urbanistyczną i architektoniczną (projekt budowlany), została opracowana również Karta Inwestycyjna Przedsięwzięcia "Budowa ośrodka rehabilitacji i pomocy społecznej". Projekt koncepcyjny zakłada realizację wielofunkcyjnego obiektu na ok. 200-250 osób.

Na dwunastu działkach z dwudziestu istnieje możliwość zabudowy mieszkaniowej- idealna inwestycja dla deweloperów.

Działka położona nieopodal Wolińskiego Parku Narodowego, który przyciąga turystów z całego kraju i zagranicy swoim niezwykłym charakterem oraz licznymi szlakami turystycznymi i rowerowymi. W parku można podziwiać Zagrodę Pokazową Żubrów, które są gatunkiem chronionym. Miejsce to zachwyca nas również bujną zielenią, w którym można odnaleźć pomniki przyrody, m.in. 400 -letni Prastary Dąb rosnący nieopodal malowniczo położonego Jeziora Turkusowego.

Nazwa jeziora pochodzi od niebiesko-zielonej barwy lustra wody, wywołanej rozszczepieniem światła słonecznego w czystej wodzie i odbiciem refleksów od białego podłoża kredowego.

Dodatkowym atutem oferowanej nieruchomości, oprócz lasów, jest bliskie sąsiedztwo jezior, gdzie miłośnicy wędkarstwa będą mogli spędzać swój wolny czas poznając walory obszarów: Recze (1,2 km), Kołczewo (2 km), Koprowo (1,7 km) oraz Żółwińskie (2,8 km).

W odległości 2,9 km od centrum Kołczewa znajduje się pole golfowe 18 dołkowe "Amber", które było na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat areną wielu turniejów krajowych i międzynarodowych.

W samej miejscowości Kołczewo znajduje się kościół rzymskokatolicki pw. św. Katarzyny, szkoła podstawowa, przedszkole miejskie oraz świetlica z internetem – zlokalizowane ok. 3 km od działki na sprzedaż. Najbliższa placówka medyczna mieści się w odległości 3 km, natomiast szpital św. Jerzego, szpital uzdrowiskowy oraz prywatne centrum medyczne znajdują się w odległości 30 km w miejscowości Kamień Pomorski. Najbliższe supermarkety zlokalizowane są w miejscowościach Międzyzdroje oraz Wolin.

W odległości 200 m. od nieruchomości jest przystanek autobusowy, gdzie odjeżdżają autobusy komunikacji publicznej (cyklicznie- co 0,5 h) oraz samochody zbiorowego transportu prywatnego. W Międzyzdrojach (ok 16 km) oraz miejscowości Wolin (ok. 17 km) znajdują się również dworce kolejowe i autobusowe. Podróżni mogą również skorzystać z Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów zlokalizowanego ok 50 km od działki oraz z portu morskiego w Świnoujściu, skąd realizowane są regularne rejsy do Danii, Kopenhagi i Szwecji.
W odległości 15 km od miejscowości Kołczewo znajdują się Międzyzdroje, w których co roku odbywa się Festiwal Gwiazd. Znajduje się tutaj również Promenada Gwiazd, molo o długości 395m, będące także przystanią morską, skąd odbywają się rejsy do Świnoujścia i niemieckich portów Uznamu.
Zmierzając dalej na zachód znajduje się Świnoujście (odległość od Kołczewa 30 km). Jest to 40 – tysięczne, nadmorskie miasto, którego jedną z atrakcji jest plaża, która ciągnie się na przestrzeni 10 kilometrów (3,7 km z wyspie Uznam oraz 6 km na wyspie Wolin). I właśnie tutaj znajduje się przejście graniczne Świnoujście-Ahlbeck.

Dynamicznie rozwijająca się okolica zachęca do inwestowania w pobliskie tereny, co zaowocuje w szybkim czasie zwrotem kosztów poniesionych inwestycji.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Działka inwestycyjna Działka z inwestycją działka z zaplanowaną inwestycją wyspa Wolin Inwestycja na wyspie Wolin

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2022 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA