BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Działka inwestycyjna pod działalność sportowo-rekreacyjną z przeznaczeniem na strzelnicę o pow.2 ha.

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Chybie
Wysokość poszukiwanego kapitału 1 990 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 10 września 2020

ID ogłoszenia: #4591
liczba wyświetleń: 254
Ogłoszenie: Działka inwestycyjna pod działalność sportowo-rekreacyjną z przeznaczeniem na strzelnicę o pow.2 ha. jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.slaskie


Opis ogłoszenia:

Uprzejmie informujemy, że w 2015r. powstał w naszej firmie projekt stworzenia kompleksowego ośrodka szkoleń strzeleckich. Po długich poszukiwaniach nabyliśmy duży obiekt spełniający wszystkie niezbędne do tego celu kryteria. Z założenia miał powstać ośrodek dysponujący krytymi strzelnicami kulowymi 25 i 50m. Zewnętrzną oś 100m i 15 osi 25m dla strzelań Ipsc.

Sam ośrodek, oprócz części wykładowej dla szkoleń teoretycznych, miał dysponować zapleczem hotelowym i rekreacyjnym dla grup zorganizowanych.

Biorąc pod uwagę bardzo ograniczoną w Polsce, bazę szkoleniową dla strzelców, taki ośrodek pozwalałby na szkolenie nie tylko strzelców indywidualnych czy klubowych, ale również na organizację zawodów strzeleckich na poziomie międzynarodowym.
Jednocześnie należy stwierdzić że taka baza byłaby znakomitym miejscem do szkolenia służb mundurowych w tym wojska.
Przeprowadzona analiza opłacalności inwestycji pozwoliła na uznanie jej, w dzisiejszych warunkach, za inwestycję o znakomitych perspektywach. Szacowany okres pełnej amortyzacji nakładów to maksymalnie 2 lata. Oceniając zagrożenia związane z planowaną inwestycją należy stwierdzić, że pomijając naturalne zdarzenia losowe, taka inwestycja nie niesie specjalnych zagrożeń.
Po wnikliwej analizie, biorąc pod uwagę stan, w którym aktualnie znajduje się rynek strzelecki a także jego perspektywy rozwojowe, uważamy że teraz jest najlepsza pora na podjęcie decyzji o nowych tego typu inwestycjach.

Pragniemy wyrazić nasze zainteresowanie współpracą oraz oferujemy pomoc przy wdrażaniu powyższego projektu.

W związku z powyższym mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w południowym województwie śląskim, w północno-wschodniej części powiatu cieszyńskiego w gminie Chybie przy ul. św.Huberta. Działka graniczy z istniejącą strzelnicą myśliwską i z uwagi na jej bezpośrednią bliskość jest to idealne i unikatowe miejsce na stworzenie wyżej opisanego szkoleniowego ośrodka strzeleckiego połączonego z dodatkowymi udogodnieniami.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Działka inwestycyjna działalność sportowo-rekreacyjna strzelnica ośrodek szkoleniowy

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA