BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Dom seniora, obiekt rehabilitacji

Informacje podstawowe:

Województwo małopolskie
Cena sprzedaży 2 990 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Profil działalności Dom seniora
Cena do negocjacji tak
2 990 000 PLN
Dodano: 25 czerwca 2021
W systemie jeszcze: 22 dni

ID ogłoszenia: #5939
liczba wyświetleń: 375
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


malopolskie
Opis ogłoszenia:

Serdecznie zapraszam do zakupu nietypowej, pięknie położonej inwestycji o charakterze placówki opiekuńczej, centrum usług medycznych lub edukacyjnych, ośrodka Spa, itp. Wybór według preferencji kupujących. CENA DO NEGOCJACJI, 0% PROWIZJI.

Budynek jest wspaniale zlokalizowany wśród starodrzewia obszernego parku, między dyskretnie schowanymi za zielenią zabudowaniami jednorodzinnymi. Panująca tu cisza i harmonia wręcz zapraszają na dłuższy pobyt. Przed wejściem kryty podjazd i duży parking (na minimum 20 samochodów). Ogród stwarza możliwości zarówno pięknego zaprojektowania stylowego parku, jak i wykorzystania dla działalności komercyjnej.

Powierzchnia działki - 0,559 ha
Powierzchnia budynku 1400 m2 - przyziemie: 205,20 m2 (wysokość 2,5m), parter 473,40 m2 (wysokość 3m), I piętro 438,50 m2 (wysokość 2,7m), II piętro 223,60 m2 (wysokość 2,7m)
Kubatura budynku - 3722m3
22 pokoje z łazienkami, pow. 19 - 27m2
Ponadto pomieszczenia kuchni, jadalni, świetlicy, gabinety, recepcja, pomieszczenia administracyjne, socjalne, szyb windy osobowej.
Częściowo podpiwniczony (kotłownia, magazyny, pomieszczenia rekreacyjne, itp.)

W bliskim sąsiedztwie apteka, przedszkole, kościół, sklep, Tenczyński Park Krajobrazowy. Do centrum miejscowości jest tylko 800 m, do centrum Krzeszowic (m.in. do dworca kolejowego) niecałe 3 km, do Krakowa - w zależności od wybranej trasy - 33 - 37 km.

Budynek powstał na miejscu leśniczówki Potockich wypisanej z rejestru zabytków z powodu znacznego stanu zagrzybienia ruin, które tam stały. Zakończenie budowy w roku 2013. Ogród był robiony od podstaw tzn. przywożona ziemia i wyrównywany grunt. Obiekt jest w typowym stanie deweloperskim. Wszystkie instalacje w budynku są gotowe do uruchomienia i eksploatacji (woda, prąd, gaz, kanalizacja). Ze względu na pierwotne przeznaczenie (dom seniora) we wszystkich pokojach istnieje również instalacja przywoławcza dla pielęgniarek. Na terenie budynku 5 węzłów gaśniczych. Na strych na poddaszu prowadzą drzwi przeciwogniowe. Oddymianie przez system okien na końcach korytarzy (poddasze, piętro).

Pokrycie dachowe to dachówka ceramiczna. Okna PCV. Budynek ocieplony. Budowany z pustaka. Dobre materiały i staranne wykończenie ze względu na pierwotne przeznaczenie czyli inwestycję „rodzinną”.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, oglądania i oczywiście zakupu

Wojciech

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

dom seniora obiekt rehabilitacji placówka opiekuńcza

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2022 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA